Vaše PNky

„Spokojnosť“ absolventov kurzu tancov s Erikom Ňarjašom

By 29. januára 2013No Comments

Od 8. októbra mali po dobu desiatich týždňov každý pondelok večer prebiehať v Kursalone kurzy spoločenských tancov s Erikom Ňarjašom.

[singlepic id=25744 w=520 h=450 float=center]

 

Prvých niekoľko hodín prebehlo v poriadku, avšak postupom času sa začali kurzy rušiť, najskôr pán Erik vraj uviazol so svojím autom niekde uprostred cesty z Bratislavy do Piešťan, neskôr bol kurz zrušený pre akciu, ktorá sa konala v čase kurzu.

Po týchto absenciách nám pán Erik poslal svojho náhradníka, s ktorým sme absolvovali zvyšok (väčšiu časť) hodín. Na plagáte však bolo písané „Kurzy spoločenských tancov s Erikom Ňarjašom“, ale povedali sme si, že nám je jedno, kto nás učí, najmä že sa naučíme ako-tak tancovať… Aj počas výučby tanca náhradníkom nám niekoľko hodín „odpadlo“. Niekedy boli nahradené dvojhodinovkou, čo z časových dôvodov nemuselo niektorým účastníkom vyhovovať.

O zrušení jednotlivých hodín sme sa zväčša dozvedeli až po príchode do Kursalonu. Jediný kontakt, prostredníctvom ktorého sa bolo možné s pánom Erikom alebo jeho náhradníkom spojiť, bol cez skupinu na sociálnej sieti, do ktoré bolo priam nemožné sa dostať. Na množstvo správ poslaných prostredníctvom tejto sociálnej siete neodpovedal, pričom ich všetky videl. Príde nám nezodpovedné, že počas prebiehania tanečných kurzov bol odcestovaný kdesi v Thajsku. Po zaplatení 60 eur na začiatku kurzu sme očakávali, že za dva a pol mesiaca budeme ovládať základy spoločenských tancov.

Neustále sa však hodiny rušia a nestíhajú byť nahrádzané dvojhodinovkami. Známym, ktorí navštevovali tanečný kurz s možno pre verejnosť menej známou tanečníčkou, sa nezrušila ani jedna hodina. Platili dokonca o 10 eur menej. Nech si každý spraví názor sám. Menej je totiž niekedy viac…

„spokojní“ absolventi kurzu Patrícia a Viktor

 

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972