Aj v Materskom centre Úsmev sa zišli deti, aby túžobne čakali, či sa aj tento rok zastaví Mikuláš za nimi a prinesie im nejaké prekvapenie. Mikuláš ich nesklamal a prišiel aj s pomocníkmi anjelikom a čertom.

[singlepic id=49585 w= h= float=center]

O tom, že do materského centra chodia iba samé dobré deti dokazoval aj velikánsky kôš plný darčekov, ktorý Mikuláš priniesol. Veľa detí sa s Mikulášom aj skamarátilo a odfotili sa s ním na pamiatku. A tí najodvážnejší dokonca pobozkali čerta na líce alebo povedali Mikulášovi peknú básničku. Sviatočnú náladu rodičom aj deťom spríjemnil vianočný punč, ktorý nám pripravili v Zariadení pre seniorov Vila Julianna. A teda musíme povedať, že aj ten alko aj nealko bol fakt dosť dobrý.

Materské centrum Úsmev by sa rado poďakovalo za dlhoročnú spoluprácu dobrovoľníkom Ing. Dzurechovej (anjelovi), Mgr. Martinovi Cifrovi (poslancovi MsZ), p. Martinovi Menclovi (čertvovi), vedúcej ZpS Vila Julianna – Mgr. Marcele Kičinovej a kuchárom ZpS Vila Julianna – Ľudovítovi Brezovanovi a Jozefovi Puchomírskemu, ktorí nám pomohli vianočným punčom vytvoriť špeciálnu atmosféru.

(úsmev)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972