Súťaž

Szidi Tobias bude koncertovať v Piešťanoch už v piatok, vyžrebovali sme výhercov vstupeniek

By 4. mája 2011No Comments

Chcete si užiť skutočne výnimočné hudobné vystúpenie? Ak áno, tak si nenechajte ujsť koncert šansoniérky Szidi Tobias v kine Fontána v piatok 6. mája o 19:00 hod. Dvaja z čitateľov, ktorí sa zapojili do súťaže, získavajú lístok zdarma.

Pýtali sme sa:Koľko skladieb v češtine sa nachádza na novom albume Szidi Tobias Do vetra?“. Správna odpoveď znela – dve. Konkrétne sú to piesne Zem ze dna světa čerpá síly a Milovaná.  Lístok zdarma získavajú Klaudia Kubicová a Michal Kubala. Gratulujeme a prajeme výnimočný hudobný zážitok.

[singlepic id=12866 w=320 h=240 float=left]

Ojedinele talentovaná herečka a speváčka vydala svoj doteraz najlepší album Do vetra a so svojou rovnomennou šnúrou koncertov bude hosťovať aj v Piešťanoch. Päť členný orchester a jej zastretý chrapľavý hlas spraví na koncerte atmosféru, akú z CD nezažijete. Autor hudby Milan Vyskočáni si dal naozaj záležať, o čom sa môžete presvedčiť na vlastné uši. Szidi je šansoniérkou dušou aj telom a dušu majú i jej skladby bravúrne otextované po slovensky, česky i maďarsky. Každý, kto hľadá v hudbe umenie si na jej koncerte určite príde na svoje.

Lístky na koncert si môžete zakúpiť za predpredajovú cenu 10 € v reštaurácii Blue´s v Piešťanoch, v Piešťanskom informačnom centre, v kine Fontána v Piešťanoch, alebo si ich môžete rezervovať cez internet na www.bonbouquet.sk. V deň koncertu sa bude dať lístok kúpiť v KSC Fontána za 12 €.

[youtube width=“516″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=s7MSfKgID3w[/youtube]

Autor: sd

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972