Súťaž

Súťaž o vstupenky na koncert Beáty Dubasovej

By 4. septembra 2013No Comments

Na jeseň začína turné speváčok Beáty Dubasovej a Niky Karch pod názvom Sme také aké sme. V Piešťanskom Dome umenia vystúpia so svojou šou vo štvrtok 3. októbra o 19.00 h. Vstupenky na ich koncert môžete vyhrať aj vy.

[singlepic id=46809 w=320 h=240 float=left]Stačí ak do nedele 22. septembra správne odpoviete na súťažnú otázku: „Ako sa volal debutový album Beáty Dubasovej?“ Odpovede posielajte na adresu sutaz@pnky.sk. Vylosujeme spomedzi nich dvoch šťastlivcov, ktorí získajú po dve vstupenky na koncert.

Turné speváčok dvoch generácií bude podľa organizátorov plné hudobných prekvapení a spojené s oslavou okrúhleho jubilea Beáty Dubasovej. Tá sa na domácej populárnej scéne výrazne presadila v druhej polovici 80. rokov. Svojimi hitmi a extravagantnou vizážou sa stala už na začiatku kariéry „tínedžerským idolom“, pričom veľkú popularitu si udržala aj počas 90. rokov.

Medzi jej najväčšie hity patria: Maznáčik, Účesy, Sme také, aké sme, Dievča z reklamy, Šumienky z Polomu, Za dverami mojej izby, Ten príbeh je preč, Vráť mi tie hviezdy, Cháp ma, 7 dní…

Piesne speváčky Niky Karch zazneli v éteroch niektorých slovenských rádií v roku 2010 a Nika si zaspievala aj na turné kapiel Desmod a Nazareth ako vokalistka. V televízii sa prvýkrát predstavila v relácii na STV – Legendy popu, v kolách venovaných Beáte Dubasovej a Karolovi Duchoňovi. Na základe tejto relácie vzniklo kamarátstvo, ktoré teraz vyvrcholí ich spoločným turné.

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972