Connect with us

Súťaž

Súťaž o Naj dievča leta 2013 ovládli basketbalistky

Published

on

V druhej polovici prázdnin ste mohli na našich stránkach hlasovať za súťažiace, ktoré sa prihlásili do súboja o Naj dievča leta. Víťazkou sa stala Marta Páleníková, ktorá je členkou basketbalového tímu Piešťanské Čajky. Jej kolegyňa Mária Felixová skončila tretia. Medzi vysoké športovkyne sa vďaka internetovým fanúšikom dostala Kika Sládečková. Prvé dve súťažiace zviedli medzi sebou aj súboj o špeciálnu cenu, ktorou je bicykel Lombardo z piešťanskej predajne Tulipano. 

Čo dievčatá vďaka vám vyhrali?

1. miesto – Marta Páleníková – 1907 hlasov

[singlepic id=45606 w=560 h=385 float=center]

Dámske šaty podľa vlastného výberu v hodnote 60 EUR z predajne  Ja a mama – najlepšie kamarátky, ktorá sídli na Nálepkovej ulici 28 v Piešťanoch (budova Cylinder na bývalom trhovisku). Ja a mama ponúka zaujímavé nevšedné farebné šaty talianskych a španielskych značiek pre dievčatá a ženy.

Untitled-2

2. miesto – Kika Sládečková – 1499 hlasov

[singlepic id=45623 w=560 h=385 float=center]

Poukaz v hodnote 50 EUR na nákup v eshope www.vodnelyze.sk. V ponuke obchodu sú tričká, šortky, plavky, ale aj lyže, wakeskaty, laná a neoprény, proste všetko čo potrebujete pre zábavu pri vode.  Firma spolupracuje predovšetkým s prestížnou holandskou značkou Jobe Sport International.

vodnelyze logo01a

3. miesto – Mária Felixová – 505 hlasov

[singlepic id=45608 w=560 h=385 float=center]

Prívesok s polodrahokamom a retiazkou zo striebra v hodnote 45 EUR od design.by.eSKay. Autorkou šperku je Silvia Korvínová, ktorá sa výrobe zaujímavých doplnkov pre ženy venuje už niekoľko rokov. Medzi jej prácami nájdete šperky zo vzácnych kameňov a polodrahokamov na rôzne príležitosti, denné nosenie, ale aj sofistikovanejšie so svarowskými krištáľmi na slávnostnejšie príležitosti.logo-eskay_upravy-farieb

Špeciálna cena

Bicykel Lombardo Oasi Clasic z obchodu s retrovecami a štýlovýmmi mestskými bicyklami Tulipano, získava Marta Páleníková.

SAMSUNG

 

Víťazkám gratulujeme. Informácie o odovzdaní výhier dostanú emailom. Ďakujeme taktiež všetkým súťažiacim a hlasujúcim.

-red-

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články