Súťaž

Súťaž o Naj dievča leta 2013 ovládli basketbalistky

By 1. septembra 2013No Comments

V druhej polovici prázdnin ste mohli na našich stránkach hlasovať za súťažiace, ktoré sa prihlásili do súboja o Naj dievča leta. Víťazkou sa stala Marta Páleníková, ktorá je členkou basketbalového tímu Piešťanské Čajky. Jej kolegyňa Mária Felixová skončila tretia. Medzi vysoké športovkyne sa vďaka internetovým fanúšikom dostala Kika Sládečková. Prvé dve súťažiace zviedli medzi sebou aj súboj o špeciálnu cenu, ktorou je bicykel Lombardo z piešťanskej predajne Tulipano. 

Čo dievčatá vďaka vám vyhrali?

1. miesto – Marta Páleníková – 1907 hlasov

[singlepic id=45606 w=560 h=385 float=center]

Dámske šaty podľa vlastného výberu v hodnote 60 EUR z predajne  Ja a mama – najlepšie kamarátky, ktorá sídli na Nálepkovej ulici 28 v Piešťanoch (budova Cylinder na bývalom trhovisku). Ja a mama ponúka zaujímavé nevšedné farebné šaty talianskych a španielskych značiek pre dievčatá a ženy.

Untitled-2

2. miesto – Kika Sládečková – 1499 hlasov

[singlepic id=45623 w=560 h=385 float=center]

Poukaz v hodnote 50 EUR na nákup v eshope www.vodnelyze.sk. V ponuke obchodu sú tričká, šortky, plavky, ale aj lyže, wakeskaty, laná a neoprény, proste všetko čo potrebujete pre zábavu pri vode.  Firma spolupracuje predovšetkým s prestížnou holandskou značkou Jobe Sport International.

vodnelyze logo01a

3. miesto – Mária Felixová – 505 hlasov

[singlepic id=45608 w=560 h=385 float=center]

Prívesok s polodrahokamom a retiazkou zo striebra v hodnote 45 EUR od design.by.eSKay. Autorkou šperku je Silvia Korvínová, ktorá sa výrobe zaujímavých doplnkov pre ženy venuje už niekoľko rokov. Medzi jej prácami nájdete šperky zo vzácnych kameňov a polodrahokamov na rôzne príležitosti, denné nosenie, ale aj sofistikovanejšie so svarowskými krištáľmi na slávnostnejšie príležitosti.logo-eskay_upravy-farieb

Špeciálna cena

Bicykel Lombardo Oasi Clasic z obchodu s retrovecami a štýlovýmmi mestskými bicyklami Tulipano, získava Marta Páleníková.

SAMSUNG

 

Víťazkám gratulujeme. Informácie o odovzdaní výhier dostanú emailom. Ďakujeme taktiež všetkým súťažiacim a hlasujúcim.

-red-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972