Connect with us

Súťaž

Spoznajte výhercov

Published

on

Prvú súťaž portálu PNky.sk máme úspešne za sebou. Podmienky pre zapojenie sa do nej, splnili takmer štyri stovky čitateľov. Včera na sviatok svätých Cyrila a Metoda sme vyžrebovali víťazov, ktorím srdečne blahoželáme.

[singlepic id=995 w= h= float=left]Jednorazový vstup do komplexu parných a vodných kúpeľov Wellness Experience, bazénu a vírivky Hotela Majolika v Modre, pre dve osoby v cene 32 EUR, získava DESANA PETKOVÁ.

www.hotelmajolika.sk/wellness

[singlepic id=996 w= h= float=left]Poukážku na nákup dámskeho oblečenia, bižutérie zna?ky Madonna a Mavi jeans v predajni W!WA FASHION v Piešťanoch v hodnote 20 EUR a bonus navyše štýlovú taška Madonna v hodnote 3,95 EUR získava MAREK ÁBEL.

www.wiwafashion.sk

[singlepic id=993 w= h= float=left]Poukážku na nákup športového oblečenia v predajni ESCAPE ŠPORT v obchodnom dome Prior v Piešťanoch v hodnote 20 EUR získava ANDREA LAMBERT.

www.escapeshop.sk

[singlepic id=992 w=175 h=100 float=left] Poukážku na konzumáciu (chutný obed, alebo večeru) v reštaurácii BLUE-S v Piešťanoch v hodnote 20 EUR získava JARMILA LIPKOVÁ.

www.blue-s.sk

[singlepic id=994 w= h= float=left]Poukážka na nákup tovaru v predajni FASAIZOL Piešťany (farby, fasády, sadrokartóny, izolácie) v hodnote 15 EUR získava ŠTEFAN PAJO SILNÝ.

www.fasaizol.sk

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články