Connect with us

Súťaž

NOVINKA – valentínsko-fašiangová tanečná party v Kursalone pre všetky generácie!

Published

on

Môžete mať tridsať alebo päťdesiat, prísť s kamarátkou, partiou či partnerkou/partnerom – všetci budete vítaní na našej valentínsko-fašiangovej POP-STAR party v sobotu 15. februára od 20,00 h v Kursalone. Spoločne porazíme zimnú depku, odbúrame povianočné kilá a dodáme si dávku endorfínov pri najlepšej tanečnej hudbe od rokov 80-tych až po súčasnosť, ktorú namixuje DJ zo spoločnosti Fashion Sound.

Zaspievame si tak s Madonou či Fergie, v mini škole tanca s Pavlínou Duranovou sa naučíme zopár sexi disco-pohybov a hviezda parketu získa od Kursalonu darčekový kôš. Pozveme Vás aj na pohár lahodného vína a nikto nebude ani hladovať, lebo k vínu alebo aj k chutnému slovenskému pivu pripravíme bohatý bufetový stôl plný teplých a studených drobností .

Či už ste tieto fašiangy plesali alebo sedeli doma, pamätajte: A little party never kill nobody…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ZgjmE6xdaw[/youtube]

Lístok na našu tohtoročnú „neplesovú“ a preto aj neformálnu party (dress code: čo komu vyhovuje – šaty, džínsy alebo aj masky…) spolu s bufetmi a školou tanca stojí 21 € a kúpiť ho môžete iba v predpredaji (najneskôr do soboty obeda) na bare v Kursalone.

Dva lístky zdarma ale môže získať aj niekto z návštevníkov portálu www.pnky.sk, ak správne odpovie na súťažnú otázku: Koľko hudobných večerov MUSIC LIVE ponúka Kursalon vo februári?

Odpovede posielajte do 13. februára na e-mailovú adresu sutaz@pnky.sk. Meno víťaza zverejníme na Valentína – v piatok 14.2.

Tešíme sa na Vás v Kursalone!

valentin kursalon

(pr)

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články