Connect with us

Súťaž

Najsympatickejším párom Piešťan roku 2012 sa stali Andrej a …

Published

on

V súťaži o najsympatickejší pár Piešťan roku 2012 zvíťazila recesia. Výhercom sa stal minuloročný najsympatickejší muž Piešťan Andrej Jakubička s partnerom, ktorého v popise fotografie neidentifikoval. Celkovo súťažilo 28 párov, ktoré od čitateľov spolu získali 2415 hlasov. Víťazný pár dostal 274 hlasov, druhí v poradí Lucia a Jozef Puvákovci 239. Tretí Sonka a Stano získali 194 hlasov.

 1. Andrej a …

[singlepic id=24933 w=450 h=350 float=center]

2. Lucia a Jozef Puvákovci

[singlepic id=24923 w=450 h=350 float=center],

3. Sonka a Stano

[singlepic id= 24935 w=450 h=350 float=center]

Víťazný pár získava  poukážku na valentínsky obed či večeru v hodnote 25 eur v piešťanskej reštaurácii Kursalon.[singlepic id=24830 w=250 h=200 float=center]

Druhou cenou pre víťazov je tlač spoločnej veľkoformátovej fotografie (60×90 cm na plátne, alebo 70×100 cm na ľahčenej doske) v hodnote 50 eur v spoločnosti Fobos so sídlom na Sládkovičovej ulici v Piešťanoch.[singlepic id=24829 w=250 h=200 float=center]

V spolupráci s partnermi sme sa rozhodli oceniť aj ďalšie dva páry.  Lucia a Jozef Puvákovci si budú taktiež môcť vychutnať obed alebo večeru v Kursalone, na ktorú získavajú poukážku na konzumáciu v hodnote 15 eur.

Tretí Sonka a Stano získavajú poukaz na výrobu dekoratívnych magnetiek podľa vlastného výberu od spoločnosti HPA v hodnote 10 eur.

Výhercom blahoželáme a o prevzatí cien ich budeme informovať prostredníctvom kontaktov, ktoré uviedli pri prihlásení sa do súťaže.

[nggallery id=1371]

Konečné počty hlasov:

Marta a Mirko 48
Majka a Maťko Safkoví 85
Juraj a Peťka 98
Klára & Max 112
Tomino & Deniska 189
Martina a Marek 81
Adka a Michal 61
Erika a Roland 142
Lucia a Jozef Puvákovci 239
Zuzana a Richard 69
Andrej a … 274
Natália a Martin 42
Sonka a Stano 194
Adela a Michal 96
Simonka a Danko 36
Tomi, Tina & Sofinka na krste 64
Peťo a Monika 50
Simonka a Tonko 44
Monika a Peter 41
Dominika a Martin 107
Katka a Michal 44
Veronika a Tomáš 84
Iveta a … 50
Luděk a Cecília 42
Eddie a Linda 41
Norika a Milan 24
Maja a Peťo 42
Jozef a Lenka 16

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články