Connect with us

Súťaž

Naj dievča leta 2013

Published

on

Polovica prázdnin je za nami. Veríme, že ste si už užili teplo, vodu a relax. Určite pri tom vzniklo množstvo zaujímavých fotografií, kde sú hlavnými protagonistkami sympatické dievčatá či ženy. Práve pre ne je určená súťaž o Naj dievča leta 2013. Pošlite nám svoje fotografie a vyhrajte zaujímavé ceny.

Čo môžete vyhrať?

1. miesto

Dámske šaty podľa vlastného výberu v hodnote 60 EUR z predajne  Ja a mama – najlepšie kamarátky, ktorá otvára svoje dvere 11. augusta na Nálepkovej ulici 28 v Piešťanoch (budova Cylinder na bývalom trhovisku). Ja a mama ponúka zaujímavé nevšedné farebné šaty talianskych a španielskych značiek pre dievčatá a ženy.

Untitled-2

2. miesto

Poukaz v hodnote 50 EUR na nákup v eshope www.vodnelyze.sk. V ponuke obchodu sú tričká, šortky, plavky, ale aj lyže, wakeskaty, laná a neoprény, proste všetko čo potrebujete pre zábavu pri vode.  Firma spolupracuje predovšetkým s prestížnou holandskou značkou Jobe Sport International.

vodnelyze logo01a

3. miesto

Prívesok s polodrahokamom a retiazkou zo striebra v hodnote 45 EUR od design.by.eSKay. Autorkou šperku je Silvia Korvínová, ktorá sa výrobe zaujímavých doplnkov pre ženy venuje už niekoľko rokov. Medzi jej prácami nájdete šperky zo vzácnych kameňov a polodrahokamov na rôzne príležitosti, denné nosenie, ale aj sofistikovanejšie so svarowskými krištáľmi na slávnostnejšie príležitosti.logo-eskay_upravy-farieb

Špeciálna cena

Bicykel Lombardo Oasi Clasic z obchodu s retrovecami a štýlovýmmi mestskými bicyklami Tulipano, získa tá súťažia, ktorej fotografia bude obsahovať aj bicykel ako obľúbený piešťanský dopravný prostriedok a bude mať najviac hlasov od čitateľov. Tak neváhajte a posielajte aj fotografie s bicyklami a tento kúsok v hodnote 228 EUR môže byť váš.

SAMSUNG

Súťažné podmienky:
Do súťaže sa môžu prihlásiť dievčatá a ženy, ktoré dovŕšili vek 15 rokov. Na fotografii musí byť iba jedna osoba. Fotografie sa do súťaže pridávajú pomocou online formulára, kde je potrebné uviesť meno súťažiacej, vek a kontaktné údaje (email, telefón). Nahrané fotografie, ktoré nebudú obsahovať všetky požadované údaje, nebudú do súťaže pripustené. Jedna súťažiaca môže pridať iba jednu fotografiu. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že k nej máte autorské práva. Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou. Nahraním fotografie udeľuje súťažiaca súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže a zverejnenie mena a veku. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo nezverejniť a nepripustiť do súťaže nevhodné, či pohoršujúce fotografie.

Hlasovanie:
Víťazom sa stane súťažiaca, ktorej fotografia získa najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Termíny:
Súťaž trvá od 1. augusta do 31. augusta 2013. Fotografie budú zverejňované priebežne tak, ako budú zaslané (fotografia sa nezobrazí na stránke hneď, musíte počkať kým ju schváli administrátor).

 

HLASOVANIE BOLO UKONČENÉ

[nggallery id=2425]

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články