Connect with us

Súťaž

Naj cestovateľská fotografia – vyhrajte výstavu aj jazykový kurz

Published

on

Blíži sa koniec roka počas, ktorého ste iste absolvovali nejaký výlet doma na Slovensku, či cestu do zahraničia. Pri tejto príležitosti vyhlasujeme súťaž o Naj cestovateľskú fotografiu. Fotografie, ktoré vyberie odborná porota budú vystavené v novovznikajúcom kultúrnom a komunitnom klube ŽiWell. Autori, ktorí uspejú v hlasovaní čitateľov, získajú ceny od našich partnerov. Víťaz získa okrem iného kurz anglického jazyka na podporu ďalších cestovateľských zámerov od Inštitútu jazykov a vzdelávania Piešťany. Iste potešia tiež ceny od Fax Copy, či Tulipana.

Súťažné podmienky:

Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek, amatér aj profesionálny autor. Fotografie v rozlíšení 800×533 px sa prihlasujú do súťaže pomocou online formulára. Pri prihlasovaní treba uviesť názov fotografie, meno autora a kontaktné údaje. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že je vašim dielom a máte k nej autorské práva. Zároveň dávate súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže. Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo nezverejniť a nepripustiť do súťaže nevhodné pohoršujúce fotografie. Autori, ktorých fotografie budú vybrané odbornou porotou na výstavu v klube ŽiWell pošlú fotografie v plnom rozlíšení po skončení súťaže do stanoveného termínu. Ak tak neurobia, fotografie nebudú vytlačené a zaradené do výstavnej kolekcie.

Hlasovanie:

Víťazom sa stane autor, ktorý získa najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Termíny:

Fotografie môžete prihlasovať od 13. decembra do 31. decembra 2012. Zverejňované budú priebežne (fotografia sa nezobrazí na stránke hneď, musíte počkať kým ju schváli administrátor). Hlasovanie sa spúšťa po zverejnení prvej fotografie a končí o polnoci 31. decembra 2012. Následne vyhlásime víťaza súťaže.

Výhry:

1. miesto – získa poukaz na konzumáciu v klube ŽiWell v hodnote 15 eur, ďalej poukaz na kurz anglického jazyka v hodnote 120 eur od Inštitútu jazykov a vzdelávania Piešťany a 8GB USB kľúč od Fax Copy Piešťany.

2. miesto – získa poukaz na konzumáciu v klube ŽiWell v hodnote 10 eur, ďalej poukaz na zľavu 20 percent pri nákupe výrobkov Tuli v retrodizajn štúdiu Tulipano Piešťany a 4 GB USB kľúč od Fax Copy Piešťany.

3. miesto – získa poukaz na konzumáciu v klube ŽiWell v hodnote 5 eur a poukaz na zľavu 10 percent pri nákupe výrobkov Tuli v retrodizajn štúdiu Tulipano Piešťany.

4. miesto – získa 4 GB USB kľúč od Fax Copy Piešťany.

5. miesto – 4 GB USB kľúč od Fax Copy Piešťany.

ŽiWell – Kultúrne a komunitné centrum, ale pokojne mu hovorme aj krčma a kto chce aj kaviareň, ale hlavne je to ŽiWell. Miesto s výbornou atmosférou na príjemné stretnutia mládeže, dospelých, dôchodcov, skrátka celej komunity. Originálny interiér kombinujúci recyklované materiály a drevo v štýle vintage s nádychom diaľav od dizajnérov z Tulipana. Dobré pivo, káva priamo z pražiarne, kvalitné čaje a niečo pod zub. Ale aj zážitok pre ostatné zmysly – oči, hmat a sluch. A k tomu množstvo programu od rozprávaní na rôzne témy cez hudbu, workshopy, premietania, hry, kvízy pre potešenie tela aj duše. TO JE ŽIWELL – Winterova 3, Piešťany.

Inštitút jazykov a vzdelávania Piešťany, ktorý je  31. pobočkou najväčšej vzdelávaco-prekladateľskej spoločnosti IJaV na Slovensku.
Dlhoročné skúsenosti a skvelý tím lektorov inštitútu zaručujú vysoko kvalitné a profesionálne služby v oblasti výučby cudzích jazykov, PC kurzov, kurzov účtovníctva, či kurzov soft skills. IJaV poskytuje taktiež úradné a neúradné preklady z/do 40 svetových jazykov. IJAV organizuje kurzy sú pre všetky vekové kategórie, v ľubovoľnej začínajúcej úrovni. Inštitút sídli na Kukučínovej 13 (vedľa hlavnej pošty) v Piešťanoch.

Spoločnosť FaxCopy pôsobí na slovenskom trhu od 3.1.1991, teda viac ako 20 rokov. Najväčšou devízou našich predajní je predaj potrieb pre podnikateľov a služby, či už samoobslužné kopírovanie a tlač, ale do našich rúk sa zveruje aj tvorba svojich firemných dokumentov, výročných správ, katalógov, vizitiek, kalendárov, hlavičkových papierov, stojanov, pútačov, reklamných predmetov, atď.Od grafického návrhu až po tlač a finalizáciu samotnú. Tomu prispôsobujeme aj technologické vybavenie našich prevádzok. Všetky tieto zariadenia sú však len prostriedkom, ktorý by bez kvalifikovanej obsluhy neslúžil svojmu určeniu. Preto aj my vynakladáme nemálo úsilia a prostriedkov na neustále zvyšovanie odbornej kvalifikácie a zlepšovanie komunikačných schopností našich zamestnancov s jediným cieľom – uspokojiť Vaše potreby a požiadavky. Ako sa nám to darí v dennom živote, to najlepšie posúdite Vy, naši zákazníci. Predajňu nájdete na Winterovej 8 (pod kolonádou).

HLASOVANIE BOLO UKONČENÉ:

[nggallery id=2067]

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články