Connect with us

Súťaž

Máme 2000 FB fanúšikov, rozdávame darčeky ako sme sľúbili

Published

on

Tak a je to tu! Môžeme rozdávať „vianočné“ darčeky. Počet fanúšikov portálu Pnky.sk na facebookovej stránke www.facebook.com/PNky.sk prekročil 2000, a tak môžeme rozdávať ceny, ktoré sme sľúbili.

Desiati z fanúšikov dostanú od nášho partnera, portálu www.autovybava.sk, špeciálnu nanopodložku do auta, ktorá udrží telefón, navigáciu, MP3 prehrávač či iné drobnosti na prístrojovej doske. Ďalší desiati získavajú knihy z piešťanského kníhkupectva Bene Libri.

Výhercov nanopodložiek prosíme, aby poslali svoju poštovú adresu na email redakcia@pnky.sk najneskôr do 31. decembra 2010, aby im prevádzkovateľ portálu www.autovybava.sk mohol poslať výhru poštou. V prípade, že adresu nepošlú do stanoveného termínu, strácajú nárok na výhru bez akejkoľvek náhrady. (Mená výhercov uvádzame tak ako ich majú uvedené v FB profile.)

Nanopodložky vyhrávajú:

1.Silvia Klestincova

2.Martin Parazit Delick Mihalik

3.Olga Freyova Macova

4.Mária Benková

5.Lenka Kleimanova

6.Andrea Horvathova

7.Tinka Divincova

8.Gabriella Žabka-Esemi Púšová

9.Katka Beniačová

10.Erik Eriino Ďuriš

Knihy od kníhkupectva Bene Libri, ktoré sídli na Winterovej ulici 31 (bývalý mliečny bar) v Piešťanoch, si môžete vyzdvihnúť priamo v predajni do 30. januára 2011. Ak si výherca cenu nepreberie do stanoveného termínu, stráca na ňu nárok bez akejkoľvek náhrady.

1.Gabika Dianišková získava knihu

Ľubomír Feldek – Sedemdesiat o láske

2.Petra Hadvigova získava knihu

Kristina Valčevová – Nepokorená

3.Renáta Potančoková získava knihu

Jodi Picoultová – Desiaty kruh

4.Martina Černá, (Topolčanská) získava knihu

Martin Rajec – Po stopách konfliktov

5.Zuzana Menyhardtova získava knihu

Kamil Peteraj – Lipohrádok

6.Lubomira Streicherova získava knihu

Hanna Schottová – Mama Massai

7.Peter Dovčík získava knihu

Lothar Seiwert – Medvedia stratégia

8.Denka Loli Petrovičová získava knihu

Joel Zadak – Keby mačky rozprávali

9.Saška Ditko Vicanova získava knihu

Edita Sipeky – Kam sa podel Adonis

10.Lenka Orviská získava knihu

Stanislav Štepka – Kronika komika 1

Srdečne blahoželáme a veríme, že nás budete čítať aj naďalej.

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články