Connect with us

Súťaž

Kto spravil Najkrajšiu fotografiu Sĺňavy?

Published

on

Kráľovstvo Sĺňava je bohaté na krásne zákutia a fotogenické miesta. Vďaka dvadsiatim dvom súťažiacim a hlasovaniu čitateľov nášho portálu už má aj svoje najkrajšie fotografie. Súťažiaci poslali do súťaže o Najkrajšiu fotografiu Sĺňavy celkovo 63 fotografií, ktorým čitatelia odovzdali 1363 hlasov.

Konečné poradie na prvých troch miestach je nasledovné:

1.Jesenná idylka – Daniela Juhásová (111 hlasov)

[singlepic id=18230 w=400 h=400 float=center]

 

2.Západ slnka – Ján Pavlík (60 hlasov)

[singlepic id=17869 w=400 h=400 float=center]

3.Chladná krása – Bibiána Uhrinová (44 hlasov)

[singlepic id=18229 w=400 h=400 float=center]

Za prvé miesto získava Daniela Juhásová poukaz na konzumáciu u Dina pri Sĺňave v hodnote 30 EUR. Druhou cenou, ktorú vyhral Ján Pavlík, je poukaz na konzumáciu v reštaurácii Blue´s na Staničnej ulici v Piešťanoch v hodnote 20 EUR a za tretie miesto sa môže tešiť Bibiána Uhrinová na poukaz na nákup kníh v kníhkupectve BeneLibri na pešej zóne v Piešťanoch v hodnote 10 EUR.

 

Ceny budú odovzdané počas vernisáže výberu fotografií z tejto súťaže, ktorá sa uskutoční 3. septembra 2011 u Dina o 18:00 h počas gurmánskeho podujatia Grécky večer.

Súťažili tieto fotografie

[nggallery id=1002]


Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články