Connect with us

Súťaž

Hrajte o štyri permanentky na festival Fest Dobré Bohunice

Published

on

V spolupráci s organizátormi festivalu sme pre Vás pripravili súťaž o štyri permanentky na festival Fest Dobré Bohunice, ktorý sa uskutoční od 30. júla do 1. augusta 2010 v Jaslovských Bohuniciach.

[singlepic id=1935 w=320 h=240 float=left]Súťaž sa koná od 16. júla do 22. júla 2010, 23. júla vyžrebujeme štyroch výhercov, z ktorých každý od nás dostane trojdňovú permanentku na festival v hodnote 15 EUR.

Do žrebovania bude zaradený ten, kto pošle správnu odpoveď na otázku „Držiteľom akých ocenení je headliner festivalu Erick Macek?“ na adresu redakcia@pnky.sk

a splní jednu z podmienok:

1. označiť, že sa Vám páčia PNky.sk na facebookovej stránke www.facebook.com/PNky.sk

alebo

2. zaregistrovať sa k odberu týždenného sumáru o nových článkoch na portáli PNky.sk – pre registráciu pošlite mail s predmetom Registrácia k odberu sumáru o novinkách na PNky.sk na adresu redakcia@pnky.sk. Zaslaním odpovede do súťaže potvrdzujte, že odber sumáru nezrušíte do 31.8.2010.

V prípade, že už podmienku 1. alebo 2. spĺňate stačí poslať správnu odpoveď na vyššie položenú otázku.

O výhre budeme informovať výhercu prostredníctvom správy cez Facebook, alebo emailom, podľa toho, ktorú z dvoch podmienok okrem správnej odpovede výherca splnil. V prípade, že sa výherca k výhre neprihlási do 26. 7. 2010 do 23h 59min 59 sek, vyžrebujeme náhradníka, ktorý získa danú permanentku.

Prajeme úspešné súťaženie :-)

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články