Connect with us

Súťaž

Hlasujte za najlepšiu fotku a rozhodnite o Cene portálu PNky.sk

Published

on

HLASOVANIE SKONČENÉ – V nedeľu 24. októbra budú vyhlásené výsledky šiesteho ročníka súťaže Fotokursalon, ktorú organizuje Kursalon a Piešťanský fotoklub s partnermi. Tento rok sa prihlásilo 42 autorov, ktorí poslali 190 fotografií. Odborná porota má naplánované stretnutie a rozhodovanie na začiatok budúceho týždňa, ale vy môžete určiť najkrajšiu fotografiu už dnes.

Od dnes do polnoci v piatok 22. októbra môžete hlasovať za najkrajšiu fotografiu. Do hlasovania na portáli PNky.sk sme zaradili od každého prihláseného autora maximálne tri fotografie (ktoré sme si u autorov s väčším počtom dovolili vybrať vrámci redakcie), celkovo tak máte na výber 102 fotografií. Hlasovanie prebieha označením 1 – 5 hviezdičiek pod fotografiou, kde 1 je najmenšia a 5 najvyššia hodnota. Hlasovať môžete aj za viac fotografií, avšak z jednej IP adresy je možné dať jednej fotke počas celého hlasovania iba jeden hlas.

Ak chce niekto podvádzať, nie je to problém, keďže môže využiť dynamické prideľovanie IP adresy. Veríme však v serióznosť hlasujúcich. Problém môže tiež nastať ak viac počítačov využíva jednu IP adresu, v takom prípade, ak už niekto z tejto konkrétnej IP adresy hlasoval, systém vám oznámi, že ste už hlasovali.

Vopred sa ospravedlňujeme dvadsiatim percentám užívateľov Internet Exploreru, ktorý žiaľ nespolupracuje s pluginom, ktorý používame na hlasovanie. Respektíve hlasovanie je funkčné, čiže fotke môžete prideliť hlas, avšak keď si ju chcete zväčšiť, neobjaví sa v lightboxe, ale hlboko na na konci stránky.

Autor fotografie s najväčším počtom vašich hlasov, získa Cenu portálu PNky.sk a hodnotnú knižnú publikáciu s fotografickou tematikou.

[nggallery id=209]

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články