Connect with us

Súťaž

Hlasujte za najkrašiu fotku folklórneho súboru Slnečnica

Published

on

Folklórny súbor Slnečnica z Piešťan v tomto roku slávi 25. výročie svojho vzniku. V piatok 8. a v sobotu 9. apríla budú tanečníci oslavovať vystúpeniami v Dome umenia. Pri príležitosti tohto výročia vyhlasuje Slnečnica v spolupráci s naším portálom súťaž o najkrajšiu fotku súboru. Hlasujúci pri splnení podmienok budú zaradení do žrebovania o vstupenky na galaprogram.

Do súťaže sú momentálne zaradené fotografie z archívu súboru. Ak máte nejakú zaujímavú fotografiu súboru Slnečnica aj vy, pošlite nám ju na mail redakcia@pnky.sk a zaradíme ju do hlasovania. Za fotku sa hlasuje kliknutím na hviezdičky pod náhľadom. Fotka ktorá bude mať najviac unikátnych kliknutí, teda hlasov vyhrá. Môžete hlasovať aj za viac fotiek, ale za každú z jednej IP adresy len raz. Autor fotografie z radov verejnosti, ktorá bude mať najviac hlasov získa cedéčko FS Slnečnica. Ak ste hlasovali a chcete byť zaradený do žrebovania o 3 krát 2 vstupenky na galaprogram, ktorý sa bude konať 8. apríla, zaregistrujte sa do nášho Newslletru (kliknite sem), alebo sa zaregistrujte ako užívateľ na našom portáli (registrácia a prihlásenie úplne vpravo hore). Ak sa prihlásite len do Newslettru budete mailom dostávať vždy v piatok nové informácie o článkoch na našom portáli. Ak sa zaregistrujete ako užívateľ, získate Newsletter, ale aj prístup k fotografiám na stiahnutie vo vyššom rozlíšení z vybraných akcií.

Súťaž začína 30.3. a končí 6.4. o 12.00 h, keď vyžrebujeme výhercov, ktorých budeme o výhre informovať mailom.

HLASUJETE ZA NAJKRAJŠIU FOTKU

[nggallery id=602]

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články