Connect with us

Súťaž

Hľadáme Najsympatickejší pár Piešťan roku 2012

Published

on

Blíži sa nám opäť sviatok zaľúbených, a tak po minuloročnom úspechu vyhlasujeme aj tento rok súťaž o Najsympatickejší pár Piešťan. Pošlite nám svoju fotografiu s manželom, či manželkou, priateľom alebo priateľkou a najsympatickejším párom môžete byť práve vy.

[singlepic id=9316 w=320 h=240 float=center]Fotografiu pridáte do súťaže pomocou formulára pod týmto textom. Do popisu uveďte aspoň krstné mená osôb na fotografii, vaše meno a kontakt. Podmienkou na zaradenie do hlasovania je, aby aspoň jeden z dvojice pochádzal z piešťanského okresu. Pridaním fotografie potvrdzujete, že máte súhlas na zverejnenie fotografií od zobrazených osôb.  Po nahraní fotografie je potrebné počkať na jej schválenie administrátorom súťaže. Za fotografiu je možné hlasovať hneď po jej publikovaní. Čitatelia môžu hlasovať za ľubovoľný počet párov. Jediným obmedzením je, že z jednej IP adresy môžete hlasovať za jeden pár len jeden raz. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo nepripustiť do súťaže fotografie, ktoré by porušovali dobré mravy.

Hlasovanie začína publikovaním fotografie a končí 10. februára. Ten pár, ktorý získa najviac hlasov, vyhrá poukážku  na valentínsky obed či večeru v hodnote 25 eur v piešťanskej  reštaurácii Kursalon.[singlepic id=24830 w=250 h=200 float=center]

Druhou cenou, ktorú od nás dostane, je tlač spoločnej veľkoformátovej fotografie (60×90 cm na plátne, alebo 70×100 cm na ľahčenej doske) v hodnote 50 eur v spoločnosti Fobos so sídlom na Sládkovičovej ulici v Piešťanoch.[singlepic id=24829 w=250 h=200 float=center]

[ngg_uploader id=1371]

HLASOVANIE UKONČENÉ:

Výsledky nájdete tu Najsympatickejším párom Piešťan roku 2012 sa stali Andrej a …

[nggallery id=1371]

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články