Súťaž

Hľadáme najlepšiu jesennú fotografiu Piešťan

By 26. októbra 20127 novembra, 2012No Comments

V tomto ročnom období hýri príroda pestrou paletou farieb, ale aj množstvom kontrastov. Slnečné dni striedajú hmly a zamračená obloha, prichádzajú prvé mrazy alebo dokonca sneh. Fotogenický je aj Sviatok všetkých svätých alebo s ním spojený Halloween. Tieto aj rôzne iné námety môžete posielať do súťaže o najlepšiu jesennú fotografiu Piešťan.

[singlepic id=36722 w=520 h=340 float=center]

Cena:

V súťaži bude udelená cena pre autora fotografie, ktorá dostane od čitateľov portálu PNky.sk najviac hlasov. Prvé miesto bude odmenené dvoma lístkami na koncert Jiřího Stivína v Kursalone, ktorý sa koná vo štvrtok 8. novembra o 20,00 h a jeho organizátorom je International Jazz Piešťany.

Súťažné podmienky:

Jedinou podmienkou je, aby boli na súťažných príspevkoch akýmkoľvek spôsobom zobrazené Piešťany. Fotografie sa do súťaže pridávajú pomocou online formulára, kde je potrebné uviesť meno a kontaktné údaje. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že k nej máte autorské práva. Vyhlasovateľ súťaže  nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou. Nahraním fotografie udeľuje súťažiaci súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže.  Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo nezverejniť a nepripustiť do súťaže nevhodné pohoršujúce fotografie.

Hlasovanie:

Víťazom sa stane súťažiaci, ktorého fotografia získa najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Termíny:

Súťaž trvá od 26.10. 2012 do 6.11.2012. Fotografie budú zverejňované priebežne tak, ako budú zaslané (fotografia sa nezobrazí na stránke hneď, musíte počkať kým ju schváli administrátor).

SÚŤAŽ UKONČENÁ – výsledky tu.

 

NAHRAJTE SVOJU FOTOGRAFIU:

[ngg_uploader id=1995]

NECH SA PÁČI, HLASUJTE:

[nggallery id=1995]

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972