Connect with us

Súťaž

Hľadá sa najsympatickejší muž Piešťan

Published

on

Caffe bar Seldo hľadal na prelome rokov naj Piešťanku. Stala sa ňou Nikoleta Kováčová. Náš portál  vyhlásil pred časom súťaž o najsympatickejší pár Piešťan, v ktorej najviac hlasov získali Lukáš a Lenka. Teraz sme sily spojili a vyhlasujeme súťaž o najsympatickejšieho muža Piešťan.

Páni zapojte sa výhra vám určite bude chutiť. Dámy vy sa tiež môžete popýšiť svojim partnerom (samozrejme s jeho súhlasom) a výhru si môžete užiť spoločne. Najsympatickejší muž vyhrá poukážku na konzumáciu v Caffe bare Seldo v hodnote 25 eur.

Stačí poslať fotografiu na email redakcia@pnky.sk, napísať meno súťažiaceho (v prípade, že posielate fotografiu niekoho iného, pridajte čestné vyhlásenie, že s tým súhlasí a že ste fotku poslali s jeho vedomím). My fotografiu pridáme do galérie a čitatelia PNiek budú hlasovať za najsympaťáka Piešťan. Podmienkou na zaradenie do hlasovania je, aby súťažiaci býval v okrese Piešťany.

Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. V prípade rovnosti hlasov, rozhoduje priemer hodnotenia hviezdičkami. Hlasovať môžete za ľubovoľný počet súťažiacich. Jediným obmedzením je, že z jednej IP adresy môžete hlasovať za jedeného súťažiaceho len raz.

Súťaž začína 31. marca a fotky môžete posielať do 14. apríla, hlasovať sa bude dať až do 17. apríla, keď spoznáme víťaza.

Odmenu v podobe 15 eurovej poukážky na konzumáciu v Caffe bare Seldo, kde môžete už teraz zájsť napríklad na príjemnú rannú kávu a niečo sladké za výbornú cenu, získa aj jeden z hlasujúcich. Podmienkou je, aby sa stal odberateľom nášho Newslettru, alebo aby sa zaregistroval ako užívateľ stránky (úplne vpravo hore – v tomto prípade získava bonusové služby ako napríklad možnosť sťahovať fotografie vo vyššom rozlíšení).

HLASUJTE ZA NAJSYMPATICKEJŠIEHO MUŽA PIEŠŤAN – HLASOVANIE UKONČENÉ VÝSLEDKY NÁJDETE TU

[nggallery id=607]

REKLAMA


 

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články