Connect with us

Súťaž

Fotka leta 2014 – 2

Published

on

Prázdniny sú v plnom prúde, podeľte sa s nami o svoje zážitky! Či už ste vyrazili na hory, k moru alebo si užívate leto v Piešťanoch, určite ste urobili zopár zaujímavých fotografií. Práve o nich je naša letná súťaž. Každý, kto sa do nej zapojí, môže vyhrať veľkoformátovú tlač svojej fotografie na plátno s rozmerom 60×90 cm. Víťaza vyberú každé dva týždne čitatelia nášho portálu. Vyhrá fotka, ktorá dostane najviac hlasov.

tam kde slnko nezapadaVíťazkou druhého kola súťaže Fotka leta 2014 je Monika Šupatíková s názvom Tam, kde slnko nezapadá 

Súťažné podmienky:

Fotografie môže do súťaže poslať každý. Mali by zachytávať zaujímavé momenty z letných dovoleniek a môžu byť vytvorené kdekoľvek na svete. Ak trávite prázdniny v Piešťanoch, zapojte do súťaže snímky, na ktorých je zaznamenaná letná atmosféra nášho mesta.

Každý môže prihlásiť v každom kole maximálne päť fotografií a to pomocou formulára, v ktorom je potrebné uviesť meno, popis fotografie a kontaktné údaje (e-mail, telefón). Nahrané fotografie, ktoré nebudú obsahovať všetky požadované údaje, nebudú do súťaže pripustené.

Zaslaním fotografie potvrdzujete, že k nej máte autorské práva. Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou. Nahraním fotografie udeľuje súťažiaci súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže a zverejnenie mena. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo nezverejniť a nepripustiť do súťaže nevhodné, či pohoršujúce fotografie.

Hlasovanie:

Víťazom každého kola sa stane autor fotografie, ktorá získa najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie. Fotografie sa pridávajú do súťaže priebežne (fotografia sa na stránke zobrazí max. do 24 hodín od uploadu). Druhé kolo začína 22. júla a končí 4. augusta.

HLASOVANIE BOLO UKONČENÉ

Vyhodnotenie:

Do druhého kola súťaže Fotka leta 2014 bolo prihlásených 45 fotografií, ktorým návštevníci portálu PNky.sk odovzdali spolu 1 938 hlasov. Najviac – 86 ich získala fotografia Moniky Šupatíkovej s názvom Tam, kde slnko nezapadá. Víťazka získava veľkoformátovú tlač svojej fotografie na plátno s rozmerom 60×90 cm. Druhé a tretie miesto získali zábery od tej iste autorky. Polnočné slnko (severné Nórsko) skončilo na druhom mieste s počtom 80 hlasov. Slnko, ktoré aj tak nezapadne (severné Nórsko) získalo 75 hlasov.

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články