Connect with us

Súťaž

D.E.R. DRINK – Prvý adaptogénny nápoj na Slovensku

Published

on

D.E.R. DRINK je rakúsky nápoj, ktorý sa bežne predáva vo fitness a wellness centrách, lekárňach a bioshopoch, reštauráciách, ale aj na diskotékach a v kluboch, v lyžiarskych strediskách v Rakúsku, Nemecku, Taliansku, Anglicku a od roku 2012 už aj na Slovensku.

D.E.R. DRINK je novým druhom nápoja – funkčný adaptogénny nápoj.


Adaptogény sú prírodné účinné látky rastlinného pôvodu, ktoré výrazne napomáhajú organizmu robiť si svoju prácu, vylučovať škodlivé látky z tela, harmonizovať – vyčerpaný organizmus dať do rovnováhy. D.E.R. DRINK pôsobí stimulačne – povzbudivo alebo naopak relaxačne – antistresovo.

Obsahuje: ženšen, ginko, guaranu, zelený čaj, artičoky, minerály horčík a zinok, B-vitamíny (B3, B6, B9), prírodný kofeín, minerálnu vodu.

Kombinácia ingrediencií bola cielene namiešená tak, aby sa organizmus vysporiadal so stresom tým, že sa dostane do optimálnej rovnováhy, ktorú si aj udrží. V tejto spojitosti hovoríme o adaptogénnom efekte, čo znamená prispôsobenie sa organizmu nepriaznivej situácii, v ktorej sa nachádza. Účinok je zaručený výberom overených a známych rastlinných extraktov v kombinácii s minerálmi a vitamínmi vo vyváženom pomere. Je výborný „po opici“, po športovom výkone, pri všeobecnom strese, vyťažení, po mastnom alebo inom nezdravom jedle, pri nevoľnosti, a pod.

Neobsahuje: cukor, emulgátory, taurín, stabilizátory, konzervanty a pod., je vhodný aj pre diabetikov.

Je zdravou alternatívou kolových, sladených, energetických a podobných nápojov.

Okrem toho skvele chutí, najlepšie dobre vychladený…

[youtube width=“522″ height=“320″]http://www.youtube.com/watch?v=aR0PFngUMu0[/youtube]

www.adaptogen.sk

 www.dajsadokopy.sk

 www.derdrink.net

D.E.R. DRINK nájdete aj na Facebooku:

http://www.facebook.com/D.E.R.DrinkSlovakia

 

SÚŤAŽ do konca septembra:

Pošli, resp. pridaj akúkoľvek zaujímavú fotografiu alebo obrázok s nápojom D.E.R. DRINK, ktorá zobrazuje význam nápoja (pohoda, rovnováha, harmónia, zdravie). Najlepšie fotografie budú odmenené 20-imi, 15-imi a 10-imi 330 ml. plechovkami adaptogénneho nápoja D.E.R. DRINK. Fotografie je možné poslať na email – sutaz@pnky.sk alebo pridať pomocou online formulára. Nezabudnite uviesť meno a kontakt. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že k nej máte autorské práva. Malá inšpirácia ako by to mohlo vyzerať.

[nggallery id=1795]

Hlasovanie:
Víťaznými fotografiami sa stanú tie s najväčším počtom hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Termíny:
Súťaž trvá od 8. júla do 30. septembra 2012. Fotografie budú zverejňované priebežne tak, ako budú zaslané (fotografia sa nezobrazí na stránke hneď, musíte počkať kým ju schváli administrátor).

NAHRAJTE SÚŤAŽNÚ FOTOGRAFIU:

[ngg_uploader id=1827]

NECH SA PÁČI, HLASUJTE:

[nggallery id=1827]

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články