Súťaž

D.E.R. DRINK – Prvý adaptogénny nápoj na Slovensku

By 9. júla 201227 septembra, 2012No Comments

D.E.R. DRINK je rakúsky nápoj, ktorý sa bežne predáva vo fitness a wellness centrách, lekárňach a bioshopoch, reštauráciách, ale aj na diskotékach a v kluboch, v lyžiarskych strediskách v Rakúsku, Nemecku, Taliansku, Anglicku a od roku 2012 už aj na Slovensku.

D.E.R. DRINK je novým druhom nápoja – funkčný adaptogénny nápoj.


Adaptogény sú prírodné účinné látky rastlinného pôvodu, ktoré výrazne napomáhajú organizmu robiť si svoju prácu, vylučovať škodlivé látky z tela, harmonizovať – vyčerpaný organizmus dať do rovnováhy. D.E.R. DRINK pôsobí stimulačne – povzbudivo alebo naopak relaxačne – antistresovo.

Obsahuje: ženšen, ginko, guaranu, zelený čaj, artičoky, minerály horčík a zinok, B-vitamíny (B3, B6, B9), prírodný kofeín, minerálnu vodu.

Kombinácia ingrediencií bola cielene namiešená tak, aby sa organizmus vysporiadal so stresom tým, že sa dostane do optimálnej rovnováhy, ktorú si aj udrží. V tejto spojitosti hovoríme o adaptogénnom efekte, čo znamená prispôsobenie sa organizmu nepriaznivej situácii, v ktorej sa nachádza. Účinok je zaručený výberom overených a známych rastlinných extraktov v kombinácii s minerálmi a vitamínmi vo vyváženom pomere. Je výborný „po opici“, po športovom výkone, pri všeobecnom strese, vyťažení, po mastnom alebo inom nezdravom jedle, pri nevoľnosti, a pod.

Neobsahuje: cukor, emulgátory, taurín, stabilizátory, konzervanty a pod., je vhodný aj pre diabetikov.

Je zdravou alternatívou kolových, sladených, energetických a podobných nápojov.

Okrem toho skvele chutí, najlepšie dobre vychladený…

[youtube width=“522″ height=“320″]http://www.youtube.com/watch?v=aR0PFngUMu0[/youtube]

www.adaptogen.sk

 www.dajsadokopy.sk

 www.derdrink.net

D.E.R. DRINK nájdete aj na Facebooku:

http://www.facebook.com/D.E.R.DrinkSlovakia

 

SÚŤAŽ do konca septembra:

Pošli, resp. pridaj akúkoľvek zaujímavú fotografiu alebo obrázok s nápojom D.E.R. DRINK, ktorá zobrazuje význam nápoja (pohoda, rovnováha, harmónia, zdravie). Najlepšie fotografie budú odmenené 20-imi, 15-imi a 10-imi 330 ml. plechovkami adaptogénneho nápoja D.E.R. DRINK. Fotografie je možné poslať na email – sutaz@pnky.sk alebo pridať pomocou online formulára. Nezabudnite uviesť meno a kontakt. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že k nej máte autorské práva. Malá inšpirácia ako by to mohlo vyzerať.

[nggallery id=1795]

Hlasovanie:
Víťaznými fotografiami sa stanú tie s najväčším počtom hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Termíny:
Súťaž trvá od 8. júla do 30. septembra 2012. Fotografie budú zverejňované priebežne tak, ako budú zaslané (fotografia sa nezobrazí na stránke hneď, musíte počkať kým ju schváli administrátor).

NAHRAJTE SÚŤAŽNÚ FOTOGRAFIU:

[ngg_uploader id=1827]

NECH SA PÁČI, HLASUJTE:

[nggallery id=1827]

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972