Connect with us

Súťaž

Čítajte PNky.sk a vyhrajte!

Published

on

Online magazín nielen o dianí v Piešťanoch PNky.sk pripravil s partnermi súťaž pre svojich čitateľov.  Stačí čítať PNky.sk a môžete vyhraťjednu z piatich cien.

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché a možnosti ako sa zapojiť, sú dve. V čase od 21. júna do 4. júla 2010:

1. sa zaregistrujte na mailovej adrese redakcia@pnky.sk k mailovému odberu týždenného sumáru článkov zverejnených na www.pnky.sk.

Ako predmet správy uveďte „Registrácia k odberu sumáru PNky.sk a súťaž“ a v správe potom uveďte Vaše pohlavie, vek a mesto resp. obec, v ktorej bývate. Na základe tejto registrácie Vám budeme raz týždenne posielať na Vašu mailovú adresu výber toho najzaujímavejšieho a najaktuálnejšieho, čo za dané obdobie pribudlo na PNky.sk. Z odberu sumáru sa môžete samozrejme kedykoľvek odhlásiť, avšak ak sa chcete zúčastniť súťaže o ceny, potvrdzujete svojou registráciou v období od 21. júna do 4. júla, že sumár budete odoberať minimálne do 31. augusta 2010.

ALEBO

2. sa staňte fanúšikom magazínu PNky.sk na facebooku. Označte na stránke www.facebook.com/PNky.sk ,že sa Vám táto stránka páči. Zabezpečíte si tak pravidelný prísun informácií o novinkách na stránke a možnosť získať jednu z cien.

Do súťaže o ceny budú zaradení aj fanúšikovia stránky PNky.sk, ktorí sa k nám na facebooku pridali ešte pred vyhlásením súťaže.

Ceny:

[singlepic id=995 w= h= float=left]- Jednorazový vstup do komplexu parných a vodných kúpeľov Wellness Experience, bazénu a vírivky Hotela Majolika v Modre, pre dve osoby v cene 32 EUR.

www.hotelmajolika.sk/wellness

[singlepic id=996 w= h= float=left]- Poukážka na nákup dámskeho oblečenia, bižutérie značky Madonna a Mavi jeans v predajni W!WA FASHION v Piešťanoch v hodnote 20 EUR a bonus navyše štýlová taška Madonna v hodnote 3,95 EUR.

www.wiwafashion.sk

[singlepic id=993 w=0 h=0 float=left]- Poukážka na nákup športového oblečenia v predajni ESCAPE ŠPORT v obchodnom dome Prior v Piešťanoch v hodnote 20 EUR.

www.escapeshop.sk

[singlepic id=992 w=175 h=88 float=left]- Poukážka na konzumáciu (chutný obed, alebo večeru) v reštaurácii BLUE-S v Piešťanoch v hodnote 20 EUR.

www.blue-s.sk

[singlepic id=994 w= h= float=left]- Poukážka na nákup tovaru v predajni FASAIZOL Piešťany (farby, fasády, sadrokartóny, izolácie) v hodnote 15 EUR.

www.fasaizol.sk

Výhercov vyžrebujeme v pondelok 5. júla 2010.

Údaje získané pri registrácii budú použité výhradne pre portál pnky.sk a nebudú poskytnuté tretej strane.

Continue Reading

Aktuality

Vyhrajte vstupenky na koncert Jany Kirschner a Pary

Published

on

By

Speváčka Jana Kirschner sa vracia do Smoleníc.  Tentokrát ju bude sprevádzať kapela Para, vlaňajší víťaz Radio Head Awards. Podujatie sa koná v rámci Smolenického kultúrneho leta. Neváhajte a vyhrajte vstupenky na tento jedinečný koncert.

Úloha je úplne jednoduchá. Stačí ak na email redakcia@pnky.sk pošlete do nedele 5. mája správnu odpoveď, kde a kedy sa počas blížiaceho sa leta koná koncert Jany Kirschner a skupiny para.

Pomôcku nájdete tu.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý od organizátorov získa dve vstupenky na výnimočný koncert.

-red-

Continue Reading

Kultúra

Výhra v súťaži putuje tentoraz do Trebatíc

Published

on

By

Hudobníci Štátnej filharmónie Košice navštívia v polovici decembra Elektráreň Piešťany, chystá sa totiž Vianočný koncert Sláčikového kvarteta. Podujatie je naplánované na piatok 15. decembra o 19.00 hodine v Elektrárni Piešťany, ponúkne vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti Ticketportal. Spolu s organizátormi sme pre našich čitateľov pripravili minulý týždeň ďalšiu súťaž o dve vstupenky, stačilo odpovedať na otázku: „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“ Správna odpoveď bola, že tieto posty zastávajú Maroš Potokár a Mátyás Mézes. Šťastie sa tentoraz usmialo na pani Luciu z Trebatíc, k výhre jej srdečne gratulujeme. 

-red-

Continue Reading

Kultúra

Vianočný koncert sa blíži, zasúťažte si o ďalšie dve vstupenky

Published

on

By

Vianočný koncert, v ktorom sa predstaví Sláčikové kvarteto Košickej filharmónie, je naplánovaný na piatok 15. decembra v Elektrárni Piešťany. Vystúpenie štyroch členov orchestra a klaviristu Lukáša Gacha začne o 19.00 hodine, návštevníci si budú môcť vychutnať až deväťdesiat minút ladných tónov v podaní talentovaných hudobníkov. Vstupenky je možné aktuálne zakúpiť v predpredaji v priestoroch elektrárne na Staničnej ulici alebo v sieti ticketportal. Vďaka súťaži, ktorú sme pripravili spolu s organizátormi, si budú môcť dvaja návštevníci tento výnimočný koncert užiť úplne zadarmo. Stačí poslať správne odpovede na otázku, ktorú nájdete nižšie a mať trochu šťastia pri losovaní. „Ktorí dvaja hudobníci pôsobia aktuálne ako husľoví koncertní majstri Štátnej filharmónie Košice?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, telefónnym číslom, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do konca týždňa, teda do polnoci v nedeľu 3. decembra 2017. Do predmetu správy napíšte “Vianočný koncert Sláčikového kvarteta ”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok 4. decembra na stránkach nášho portálu www.pnky.sk.

Vstupné na toto podujatie je 7 eur v predpredaji a 9 eur na mieste v deň konania predstavenia. Lístky si už teraz môžete zakúpiť v sieti Ticketportal  alebo priamo v priestoroch Elektrární Piešťany.

-red/Zdroj a grafika: Vianočný koncert Košickej filharmónie-

Continue Reading

Reklama

Populárne články