Connect with us

Straty a nálezy

Majitelia hľadajú svojho kocúrika Miška. Nevideli ste ho niekde?

Published

on

Majitelia hľadajú svojho čierneho kocúrika Miška, ktorý sa stratil ešte 10. februára na Sadovej ulici v Piešťanoch. Jedenapolročný domáci miláčik je čisto čierny, v papuľke na podnebí má charakteristický čierny fľak a nie je čipovaný. V čase keď sa stratil mal zápal na pravom očku, ten už však môže mať vyliečený. Majitelia ponúkajú poctivému nálezcovi odmenu, pričom kvôli kocúrikovi vytvorili aj jednoduchú webovú stránku. V prípade informácií ich neváhajte kontaktovať a pomôžte im nájsť ich Miška.

IMG_20160911_192417.width-800

-lt/Zdroj a foto: VM, hladasamisko.emel.cloud-

 

Straty a nálezy

Nenašli ste kocúrika?

Published

on

By

Majitelia kocúra, ktorý sa pohyboval v okolí Valovej ulice, ponúkajú poctivému nálezcovi odmenu. Rodinný miláčik má meno Oliver a stratil sa minulý týždeň. Jeho majiteľov môžete kontaktovať na tel. čísle: 0907893231.

Continue Reading

Straty a nálezy

Hľadá sa majiteľ psíka, ktorý sa zrejme zľakol ohňostrojov

Published

on

By

„Dobrý večer, pred polnocou sme našli bieleho maltezáka na Bratislavskej ulici, zrejme ušiel kvôli ohňostrojom. Nemá obojok,“ napísala nám čitateľka. Majiteľ psíka sa môže ozvať e-mailom na adresu redakcia@pnky.sk, spojíme ho s nálezkyňou.

Continue Reading

Aktuality

Mestskí policajti našli detský bicykel. Nechýba vám?

Published

on

By

Hliadka piešťanskej mestskej polície našla vo štvrtok 17. decembra  pred desiatou večer v Mestskom parku detský bicykel.

Policajti sa domnievajú, že ho tam majitelia zabudli. Aktuálne sa nachádza v priestoroch MsP na Teplickej ulici. Majiteľ môže volať na stálu službu MsP 033 7726802.

-sn-

Continue Reading

Reklama

Populárne články