Connect with us

Straty a nálezy

Majitelia hľadajú fenku Daru. Neviete náhodou o jej pohybe?

Published

on

Aktualizované – Daru sa majiteľom podarilo nájsť.

Majitelia fenky počúvajúcej na meno Dara nás včera požiadali o pomoc pri pátraní, stratila sa im v utorok 3. januára. Pri prechádzke lesom na Inoveckú chatu pri Trenčianskom Jastrabí psík odbehol a nevrátil sa, pričom nájsť sa ho napriek opakovaným pokusom nepodarilo. Dara nie je začipovaná a v piatok 6. januára bola pravdepodobne spozorovaná v obci Trenčianske Mitice, majitelia a ich rodinní príslušníci fenku následne v piatok i v sobotu v okolí hľadali. Ak ste ju náhodou spozorovali, prípadne máte informácie o pohybe Dary, kontaktujte našu redakciu prostredníctvom mailu na adrese redakcia@pnky.sk, prípadne pomocou facebooku.

-lt/Zdroj a foro: DB-

Straty a nálezy

Nenašli ste kocúrika?

Published

on

By

Majitelia kocúra, ktorý sa pohyboval v okolí Valovej ulice, ponúkajú poctivému nálezcovi odmenu. Rodinný miláčik má meno Oliver a stratil sa minulý týždeň. Jeho majiteľov môžete kontaktovať na tel. čísle: 0907893231.

Continue Reading

Straty a nálezy

Hľadá sa majiteľ psíka, ktorý sa zrejme zľakol ohňostrojov

Published

on

By

„Dobrý večer, pred polnocou sme našli bieleho maltezáka na Bratislavskej ulici, zrejme ušiel kvôli ohňostrojom. Nemá obojok,“ napísala nám čitateľka. Majiteľ psíka sa môže ozvať e-mailom na adresu redakcia@pnky.sk, spojíme ho s nálezkyňou.

Continue Reading

Aktuality

Mestskí policajti našli detský bicykel. Nechýba vám?

Published

on

By

Hliadka piešťanskej mestskej polície našla vo štvrtok 17. decembra  pred desiatou večer v Mestskom parku detský bicykel.

Policajti sa domnievajú, že ho tam majitelia zabudli. Aktuálne sa nachádza v priestoroch MsP na Teplickej ulici. Majiteľ môže volať na stálu službu MsP 033 7726802.


-sn-

Continue Reading

Reklama

Populárne články