Muži KVP Kúpele Piešťany po základnej časti extraligy obsadili konečnú siedmu priečku a v súťaži pokračujú v skupine o 5. – 8. priečku. Nadstavba odštartovala 18. marca zápasom proti Žiline v nováckom bazéne. Domácim družstvom boli Žilinčania, ktorí mali v prvej polovici stretnutia miernu prevahu a viedli po druhej štvrtine 4:3, naše družstvo postupne preberalo iniciatívu a počas tretej štvrtiny stav otočili v náš prospech, v poslednej časti hry kontrolovali mierny náskok a nakoniec sa radovali z víťazstva.

Druhý zápas 25.3. odohrali v topoľčianskom bazéne, kde zvyknú domáci potrápiť každého. Začiatok bol podobný ako so Žilinou, keď na ukazovateli skóre svietil nerozhodný stav 3:3. Druhá polovica bola opäť v našom podaní lepšia a postupne sme zvyšovali náskok, hlavne počas poslednej štvrtiny a zaslúžene sme zvíťazili 9:5.

Cieľom v nadstavbe je posunúť sa v tabuľke vyššie ako po základnej časti a zabojovať o celkové piate miesto, čím by sme obhájili naše postavenie zo Slovenského pohára. Naše mladé mužstvo má na to všetky predpoklady, veď sú to vekom takmer všetci ešte juniori a kadeti, dokonca už nastupujú i hráči z družstva starších žiakov, čo je veľkým prísľubom do nasledujúcich ročníkov, čoho potvrdením je i priebežná druhá priečka v juniorskej lige.

Výsledky KVP v nadstavbe:

18.3.
VK Žraloci Žilina – KVP Kúpele Piešťany 7 : 9 /0:0, 4:3, 2:4, 1:2/
Góly Piešťany : Berlanský J. 2, Kozmér 2, Baranovič 2, Filo 2, Pieter 1

25.3.
Pirana SC Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany 5 : 9 /1:1, 2:2, 1:2, 1:4/
Góly Piešťany : Berlanský J. 3, Filo 2, Pieter 2, Stančík a Baranovič 1

Zostava KVP Kúpele Piešťany:
Klampár, Stančík, Holič, Polák, Bebjak, Kozmér N., Berlanský J., Baranovič, Venény, Filo,
Pieter, Kozák, Berlanský A., Adamkovič,

-KVP Kúpele Piešťany/Foto: Ján Galo-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972