Connect with us

Reklama

Vo Fitnes SiTy sa zabávali na Aerobic Retro Dance Party

Published

on

V sobotu 24. novembra sa uskutočnil ďalší zo série workshopov vo Fitness SiTy, presne ako majitelia v októbri prisľúbili, ktorý bol zameraný na aerobic a bol tak trochu retro, čomu napokon zodpovedá aj jeho názov AEROBIC RETRO DANCE PARTY.

[singlepic id=37589 w=520 h=340 float=center]

 

Hlavnou hviezdou bol Milan Adamka, lektor aerobikovej školy Body in (e)motion, ktorý predviedol úžasnú hodinu plnú energie, smiechu a dobrej zábavy. V ničom za ním nezaostávali ani ďalšie precvičovateľky – Miška Hluchová, s ktorou Fitness SiTy spolupracuje aj v rámci iných cvičení a Dada Dobrucká, ktoré si zaspomínali na svoje začiatky s aerobikom v Piešťanoch a oslávili tak aj okrúhle výročie Miškinho pôsobenia ako lektorky.

Na workshope bola hojná účasť žien, ktorým chýba aerobik, pretože ho v súčasnej dobe vytlačili iné cvičenia. Dievčatá si okrem výbornej nálady nezabudli priniesť so sebou aj vtedajšie aerobikové šik oblečenie, takže party bola skutočne retro. Okrem štandardného občerstvenia ich vo Fitness SiTy čakalo aj prekvapenie – Miška s Dadou pripravili aj výstavu fotografií za celé obdobie cvičenia aerobiku v Piešťanoch, takže skalné cvičenky sa našli aj na fotografiách a zabavili sa samé na sebe a pozastavili sa nad tým, že mnohé vyzerajú teraz lepšie ako vtedy.

REKLAMA

Mladšie ročníky, ktoré najväčší boom aerobiku už tak intenzívne nepocítili, sa však zabavili tiež, naučili sa nové kroky, choreografie a odchádzali z Fitness SiTy obohatené o ďalší skvelý zážitok.

Ako komentovali manažérky fitness centra Renáta Kardošová a Zuzana Zigová: „Tento workshop bol skutočnou party, na ktorej sa všetci výborne zabavili, čo nás povzbudzuje k tomu, aby sme podobné akcie organizovali častejšie. Vo Fitness SiTy sa vytvára skvelá tradícia každomesačných workshopov, takže sa je na čo tešiť aj v budúcnosti.“

[nggallery id=2037]

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články