Connect with us

Šport

Trávite čas aktívne? Vyplňte dotazník o športe v Piešťanoch

Published

on

Dotazník bude podkladom ku Koncepcii rozvoja športu, ktorá stanoví samospráve ciele v oblasti rozvoja pohybových aktivít. Týka sa každého, kto chce aktívne tráviť čas v Piešťanoch.

„Mesto Piešťany pripravuje Koncepciu rozvoja športu na území mesta. Aby sme získali čo najviac informácií, podkladov a na základe nich spracovali materiál pre skvalitnenie rozvoja športu, pozývame vás k spolupráci, aby aj široká verejnosť spolurozhodovala o budúcnosti športu v našom meste,“ uvádza radnica na svojej web stránke.

Advertisement
Hello GPT

Dotazník je do 4. júna prístupný na tejto adrese: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSRYR_LH2KupTDiZOBw7GWR5tqn_p47CIvGxLzmPA1To62xg/viewform

Na májovom zasadnutí mestského zastupiteľstva primátor Peter Jančovič informoval, že radnica pripravuje Koncepciu rozvoja športu v spolupráci s odborníkmi zo stálej konferencie Piešťany 2034 – mesto bez stresu. Zatiaľ sa na nej nepodieľajú zástupcovia Asociácie športových klubov Piešťany (AŠK PN), ktorá združuje 14 tunajších športových organizácií a už niekoľko rokov sa venuje rozvoju najmä mládežníckeho športu. Primátor prisľúbil, že v ďalšej fáze budú o koncepcii diskutovať aj s nimi.

Advertisement
Hello GPT

Text: Martin Palkovič

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články