ŠHK 37 Piešťany hľadá generálneho manažéra, Jaroslav Laifer vo funkcii končí

ŠHK 37 Piešťany hľadá generálneho manažéra, Jaroslav Laifer vo funkcii končí

28. októbra 2016 Off Od PNky.sk

Športový hokejový klub 37 a Hokejový klub Havrani Piešťany opúšťa po viac ako 10 rokoch pôsobenia generálny manažér Jaroslav Laifer. Minulý rok oslávil dlhoročný funkcionár okrúhlych 60 rokov a klub aktuálne hľadá človeka, ktorý by ho dokázal nahradiť. Organizačný pracovník by mal spĺňať viaceré kritériá, napríklad disponovať organizačnými schopnosťami či znalosťou Smerníc a predpisov Slovenského zväzu ľadového hokeja, ale tiež ovládať prácu na počítači a tiež vedieť komunikovať s rodičmi, trénermi, hráčmi i partnermi a sponzormi klubu. Havrani tiež rozbiehajú nábor detí od 5 do 9 rokov, ktoré by sa chceli naučiť hrať hokej.

nabor2016

„Chceš začať s hokejom v Piešťanoch??? Stačí mať trošku chuť a môžeš sa zapojiť do tréningového procesu mladých začínajúcich hokejových talentov v piešťanskej Easton Aréne. Každoročne prebieha náborová akcia „STAŇ SA MLADÝM HAVRANOM“, ktorá je určená pre deti od 5 do 9 rokov. Pri prvých hokejových krôčikoch budúcich šampiónov budú k dispozícii kvalifikovaní tréneri hokejového klubu ŠHK 37 Piešťany a HK Havrani Piešťany. Nepremeškajte skvelú príležitosť naučiť sa hrať hokej v klube s dlhoročnou históriou,“ lákajú na hokej HK Havrani Piešťany.

Deti budú na prvý tréning potrebovať akúkoľvek prilbu, korčule a rukavice, napríklad aj lyžiarske, chránič lakťov i kolien, trebárs aj z in-line hokeja a samozrejme hokejku. Chlapci a dievčatá nemusia vedieť korčuľovať, to ich naučia tréneri a klub je schopný v prípade záujmu zapožičať hokejový výstroj.na hokej

Na prvom tréningu sa sa treba hlásiť u hlavného trénera prípravky Ladislava Bohuša, prípadne u Alexeja Rymarenka, dostaviť sa treba 20 minút pred začiatkom, v šatni môžu rodičia pomôcť dieťa prezliecť do výstroja, ktorý si predprípravkári po skončení tréningu berú so sebou domov. Na ľade treba dodržiavať pitný režim a tak nemôže chýbať ani fľašu s vlažnou vodou, prípadne vlažným čajom.

Bližšie informácie nájdete na webovej stránke, kde sa dočítate aj viac o rodičovských príspevkoch, ktoré sa aktuálne pohybujú od 220 do 605 eur.

-lt/Zdroj a grafika: ŠHK 37 Piešťany, HK Havrani Piešťany, Piešťanskí havrani/Foto: archív-