Šport

Rekord Jesenného behu okolo Sĺňavy opäť odolal

By 21. októbra 201322 októbra, 2013No Comments

Staronovým víťazom 5. ročníka pretekov sa stal Pavol Michalčík z AŠK Grafobal Skalica, ktorý je zároveň aj držiteľom traťového rekordu z roku 2010 s časom 39 minút a 55 sekúnd.

[singlepic id=48393 w=520 h=340 float=center]

 

V sobotu 19. októbra dosiahol čas 41 minút a 56 sekúnd, pričom len 3 sekundy stratil na víťaza domáci pretekár Martin Vrábel. Na treťom mieste skončil Martin Oláš z Dubnice nad Váhom v čase 42 minút a 32 sekúnd. Víťazkou ženskej kategórie sa stala členka domáceho atletického oddielu Družba Piešťany Terezka Beitlová v čase 49 minút a 59 sekúnd. Na druhom mieste sa umiestnila tiež piešťanka Petra Mráziková v čase 50 minút a 46 sekúnd a na treťom mieste Adriana Kostrová z Myjavy v čase 52 minút a 23 sekúnd.

Celkovo sa zúčastnilo tohto ročníka Jesenného behu okolo Sĺňavy 144 pretekárov, z toho v hlavnej kategórii behu celého okruhu okolo priehrady Sĺňava bolo 103 bežcov.

Ďakujeme za výborné zázemie a podporu Dino-teamu a  tiež všetkým zúčastneným za ich účasť na behu. Na priaznivcov športu a hlavne behu sa už tešíme 30. decembra na tradičnom Silvestrovskom behu a jeho už 48. ročníku.

Text: Peter Kubala  Foto: Eva Rohoňová

Jesenný beh okolo Sĺňavy – Piešťany – 5.ročník – 19. októbra 2013
1 okruh (cca. 11,6 km) okolo priehrady Sĺňava – asfalt, počasie: južný vietor, + 12 st. C, polooblačno
 
celkové poradie – všetky kat. štart.číslo meno a priezvisko rok nar. mesto/oddiel kategória čas (h:m:s)
1. 24 Pavol Michalčík 1985 Spartak Myjava muži A 00:41:56
2. 36 Martin Vrábel 1977 Piešťany muži A 00:41:59
3. 17 Martin Oláš 1986 Dubnica n./Váhom muži A 00:42:32
4. 86 Peter Radič 1971 Cífer muži B 00:43:06
5. 21 Tomáš Podpera 1986 Trenčín muži A 00:43:50
6. 1 Patrik Portášik 1983 AŠK Grafobal Skalica muži A 00:44:11
7. 105 Ján Cvíčela 1956 AK Bojničky muži C 00:44:14
8. 22 Peter Sobek 1978 Trenčín muži A 00:44:16
9. 25 Radim Buchanec 1995 Spartak Myjava muži A 00:46:06
10. 14 Michal Tabak 1983 MK Rajec muži A 00:46:35
11. 16 Miroslav Letko 1979 Trenč.Stankovce muži A 00:46:58
12. 2 Martin Kosák 1994 Piešťany muži A 00:47:05
13. 103 Ľubomír Kovačocy 1962 Cífer muži C 00:47:17
14. 27 Michal Stehlík 1995 NM muži A 00:47:28
15. 37 Martin Sulovský 1982 Piešťany muži A 00:47:57
16. 108 Miroslav Hutyra 1962 Spartak Myjava muži C 00:48:06
17. 107 Milan Smolíček 1960 Spartak Myjava muži C 00:48:16
18. 23 Lukáš Záhorec 1986 Trnava muži A 00:48:20
19. 101 Eduard Kučkovský 1961 DINO Piešťany muži C 00:48:23
20. 39 Andrej Zachar 1981 Červeník muži A 00:48:43
21. 19 Marián Bohm 1981 Triatlon Vrbové muži A 00:48:55
22. 18 Martin Stolár 1979 Triatlon Vrbové muži A 00:48:56
23. 95 Vladimír Koníček 1965 Drietoma muži B 00:49:14
24. 15 Tomáš Dohňanský 1980 V.Bierovce muži A 00:49:16
25. 6 Michal Poláčik 1981 Madunice muži A 00:49:20
26. 12 Matúš Vančo 1989 Piešťany muži A 00:49:30
27. 48 Jozef Dobrotka 1980 Malé Bedzany muži A 00:49:45
28. 299 Terézia Beitlová 1993 Družba Piešťany ženy 00:49:59
29. 46 Juraj Šintál 1985 Trnava muži A 00:50:26
30. 216 Petra Mráziková 1978 SPŠ Trnava ženy 00:50:46
31. 4 Martin Haberern 1974 Piešťany muži A 00:51:33
32. 32 Patrik Mego 1979 Bezovec muži A 00:51:51
33. 94 Anton Blaško 1965 Dubnica muži B 00:51:55
34. 99 Rastislav Gajdoš 1973 Hospitality Triatlon Team muži B 00:52:17
35. 212 Andriana Kostrová 1993 Myjava ženy 00:52:23
36. 35 Martin Palkovič 1982 Trnava muži A 00:52:40
37. 8 Peter Lančarič 1984 Trnava muži A 00:52:49
38. 97 Peter Krajčovič 1965 Cífer muži B 00:52:50
39. 214 Katarína Kovalčíková 1981 Gavalieri Piešťany ženy 00:53:20
40. 30 Tomáš Gábriš 1989 Senec muži A 00:53:22
41. 49 Kamil Horňák 1985 Piešťany muži A 00:53:50
42. 47 Patrik Kapoš 1974 Šintava muži A 00:54:25
43. 33 Tibor Konušiak 1978 Bernolákovo muži A 00:54:51
44. 3 Branislav Macejka 1974 Moravany n./Váhom muži A 00:54:52
45. 34 Branislav Tupý 1975 Piešťany muži A 00:55:12
46. 89 Jozef Madola 1971 Handlová muži B 00:55:13
47. 104 Peter Stolárik 1947 ZŠK Vrbové muži C 00:55:35
48. 43 Peter Sedláčik 1974 Drahovce muži A 00:55:56
49. 96 Ivan Rýdzi 1967 Horné Zelenice muži B 00:56:04
50. 106 Miroslav Černý 1958 AK Bojničky muži C 00:56:05
51. 90 Peter Minarovič 1969 Bánovce muži B 00:56:06
52. 213 Andrea Orihelová 1972 Drahovce ženy 00:56:07
53. 88 Peter Orihel 1967 Drahovce muži B 00:56:32
54. 211 Jana Beňačková 1978 Piešťany ženy 00:56:41
55. 204 Nadežda Valachovičová 1984 Trenčín ženy 00:56:44
56. 26 Filip Palkovič 1979 Trnava muži A 00:57:00
57. 20 Roman Loučka 1975 Piešťany muži A 00:57:08
58. 110 Ján Halay 1958 Piešťany muži C 00:58:01
59. 202 Iveta Hrabinová 1986 Krakovany ženy 00:58:26
60. 29 Michal Krcheň 1981 Senec muži A 00:58:33
61. 31 Marcel Glasnák 1979 Považany muži A 00:58:50
62. 87 Zbyňek Suchomel 1965 Piešťany muži B 00:58:52
63. 93 Zdenek Janovský 1965 Strání muži B 00:59:05
64. 92 Jozef Žilinka 1968 Družba Piešťany muži B 00:59:06
65. 5 Patrik Partl 1978 Hospitality Triatlon TT muži A 00:59:07
66. 40 Martin Palkovič 1984 Piešťany muži A 00:59:08
67. 109 Vladimí Petrovič 1955 Trstín muži C 01:00:12
68. 111 Ľubomír Fabšo 1956 Piešťany muži C 01:00:56
69. 13 Ondrej Kovačovič 1996 Piešťany muži A 01:01:05
70. 209 Dana Křenová 1979 Moravany n./Váhom ženy 01:01:12
71. 203 Veronika Klimeková 1990 Piešťany ženy 01:01:32
72. 220 Katarína Pobjecká 1984 Piešťany ženy 01:02:28
73. 10 Boris Noskovič 1978 Senec muži A 01:02:31
74. 100 Ján Klimek 1944 Čachtice muži C 01:02:36
75. 98 Miloš Kička 1964 Trenčín muži B 01:02:54
76. 28 Marián Seitler 1977 Piešťany muži A 01:03:42
77. 9 Mário Varga 1979 Senec muži A 01:03:43
78. 215 Alžbeta Švorcová 1974 Oxo Piešťany ženy 01:03:47
79. 38 Radoslav Štefík 1978 Vrbové muži A 01:03:56
80. 91 Martin Špaček 1972 Bratislava muži B 01:04:22
81. 53 Patrik Zimula 1990 Trebatice muži A 01:04:29
82. 11 Ľuboš Ander 1980 Veľké Orvište muži A 01:04:47
83. 205 Viktória Vacová 1983 Snina ženy 01:05:05
84. 44 Rastislav Šinora 1976 Lukáčovce muži A 01:05:37
85. 54 Matúš Varačka 1988 Trenčín muži A 01:05:56
86. 102 Václav Mocňák 1958 Topoľčany muži C 01:06:06
87. 221 Táňa Macháčová 1980 Bratislava ženy 01:06:07
88. 45 Pavol Zaťko 1976 Piešťany muži A 01:06:12
89. 41 Filip Ardon 1986 Bratislava muži A 01:06:23
90. 42 Pavol Ocelka 1978 Piešťany muži A 01:06:31
91. 206 Helena Čapičíková 1984 Trnava ženy 01:06:32
92. 207 Petra Palkovičová 1981 Trnava ženy 01:06:37
93. 85 Dušan Pavlovič 1967 Piešťany muži B 01:07:30
94. 201 Michaela Kičková 1993 Trenčín ženy 01:08:27
95. 219 Miroslava Kapošová 1983 Šintava ženy 01:08:38
96. 218 Monika Maligová 1976 Piešťany ženy 01:09:27
97. 50 Peter Kikta 1985 Krakovany muži A 01:09:43
98. 51 Martin Badinka 1985 Moravany n./Váhom muži A 01:09:44
99. 52 Peter Pinteš 1979 Dedinka muži A 01:09:45
100. 7 Rastislav Hrabina 1982 Piešťany muži A 01:10:37
101. 217 Zuzana Horská 1986 Vrbové ženy 01:11:37
102. 208 Mária Stehlíková 1957 Nové Mesto n./Váhom ženy 01:11:42
103. 210 Denisa Haasová 1982 Piešťany ženy 01:12:25

REKLAMAijav-ucto

 

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972