Piešťany Night City Run odštartuje v sobotu 8. októbra a nočným mestom sa budú preháňať desiatky bežcov. Novinkou budú koncerty priamo v centre Piešťan na Námestí Slobody, ktoré začnú o 17.00 hodine. Vystúpi na nich víťaz Coca Cola Popstar Bystrík a hlavnou hviezdou večera bude kapela SMOLA a HRUŠKY. Štart pretekov je plánovaný na 20:00.

IMG_4075_resize

Trasa pretekov povedie po osvetlených uliciach centra, kde za normálnych okolností funguje doprava. Pre tých, ktorí sa venujú behu rekreačne, je pripravený jeden päťkilometrový okruh. Pre zdatnejších bežcov sú pripravené dva okruhy v dĺžke desať kilometrov. Novinkou je možnosť zaregistrovať i štafety na dva okruhy.

Pretekári sa môžu zapísať na štart aj v deň preteku v budove vysokej školy Balneológie a Fyzioterapie na Rázusovej ulici od 16:00 hodiny. Pol hodinu pred pretekmi sa registračná brána uzatvorí, čiže lepšie je stihnúť sa zapísať vopred cez internetovú stránku www.inviton.sk za zľavnenú cenu 9 eur a na pretek si prísť len po číslo.

Súčasťou štartovného bude energy drink a chutné jedlo a pitie po preteku. Pre všetkých bežcov sú pripravené po dobehnutí medaile. Nebude chýbať ani občerstvenie počas behu, vecné ceny pre víťazov.

-Piešťany Night City Run-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972