Connect with us

Reklama

Piešťanské Čajky dnes hostia špičkový maďarský tím Uniqa Euroleasing Šopron

Published

on

Basketbalistky Piešťanských Čajok dnes odohrajú svoj štvrtý prípravný zápas a druhý na domácej palubovke Diplomat arény. Piešťanky preveria majsterky maďarskej ligy a účastníčky Euroligy Uniqa Euroleasing Šopron. Stretnutie začína o 18:00.

Piešťanské Čajky naposledy v nedeľu prehrali na palubovke maďarského Győru a dnes by si rady napravili chuť proti súperovi z rovnakej krajiny. Dnešným súperom Čajok je špičkový maďarský tím Uniqa Euroleasing Šopron. Desaťnásobný víťaz maďarskej ligy, bude aj v nasledujúcej sezóne nastupovať v elitnej Európskej súťaži Eurolige. Šopron je dlhodobo jedným z najlepších maďarských tímov a na jeho súpiske sa nachádzajú veľmi kvalitné hráčky. Spomenúť treba Američanku Yvonne Turner, Švédku Bintu Drammeh, Srbku Aleksandru Crvendakič, 208 cm vysokú Maďarku Bernadett Hatar, ale i Američanku reprezentujúcu Srbsko Danielle Page.

Piešťanské basketbalistky už v minulosti viackrát dokázali, že vedia hrať aj proti kvalitným európskym družstvám a chcú to predviesť aj dnes na domácej palubovke. Stretnutie začína o 18:00 h v Diplomat aréne, vstupenky sa budú predávať od 16:30 v hodnote 2 eur.

-TS Piešťanské Čajky-

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články