Počas prvého hracieho dňa medzinárodného turnaja žiakov do jedenásť rokov, ktorý hostia Piešťany, sa najviac darilo mladým hráčom AS Rím. Vyhrali všetky svoje zápasy, dali 61 gólov a iba jeden dostali. Najviac trpel brankár NK Zadar, ktorého kontom Rimania zaťažili dvanástimi gólmi. Piešťanci majú na svojom konte po piatku štyri výhry, jednu remízu a dve prehry. Dnes ráno ich čaká hneď na úvod na ihrisku číslo 1 súboj s AS Rím.

_MG_4759 kopie

 

Výsledkovo sa darí aj hráčom Hodonína či Slovana Bratislava. Najlepším v druhej skupine sú zatiaľ futbalisti z maďarského Debrecenu, ktorí až na dve remízy so Slovanom a Ružomberkom, ostatné zápasy vyhrali. Spestrením turnaja je určite účasť čisto dievčenského družstva Sparty Praha. Dievčatá sa snažia hrať pekný kombinačný futbal, na čo potom viac ráz doplatili z rýchlych protiútokov. Napriek tomu však svoju kožu nepredávajú lacno.

_MG_4250 kopie

Včera prišla viac ako tristopäťdesiat mladých futbalistov podporiť plavkyňa Martina Moravcová i hokejista Patrik Lušňák. Dnes sa očakáva účasť Filipa Hološka a taktiež Tomáša Vestenického z Topoľčian, ktorému sa v tomto roku darilo v drese juniorky AS Rímu. Vďaka svojim výkonom si od fanúšikov vyslúžil prezývku „bomber“.

Turnaj dnes začína desať minút pred pol deviatou a vyvrcholí finálovým zápasom o 17:10 h. Príďte podporiť mladých futbalistov.
_MG_2853 kopie _MG_3511 kopie _MG_3541 kopie _MG_3580 kopie _MG_4397 kopie _MG_4542 kopie _MG_4783 kopie _MG_4806 kopie

-th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972