Connect with us

Reklama

Nedeľný roľničkový predvianočný beh

Published

on

Trasa najbližšie k Piešťanom, s najkrajšími výhľadmi, s predvianočnou atmosférou a štrngajúcimi roľničkami. Chcete si ju vyskúšať ? Potom príďte v nedeľu 21. decembra o 11 hodine ku kolibe a hotelu Panorama na Červenej veži nad Piešťanmi. Bude sa tu totiž konať 2. ročník sviatočného behu na Havran.
vianocny sprint na havran 2014 kopie

Trasa povedie od hotela po modrej turistickej značke na Havran a potom sa stočí doľava kúsok po červenej a končí pri Motoreste Havran. Celková dĺžka trasy je 6 kilometrov s prevýšením 250 metrov a je vhodná ako pre profesionálov tak i pre tých, ktorí behávajú rekreačne.
Pre pretekárov je zabezpečené občerstvenie – Vianočné pečivo a domáca kapustnica a malé darčeky v podobe roľničiek. Bude aj tombola, hodnotné športové ceny pre bežcov daruje novozniknutá snowboardová a lyžiarska škola Snowca (www.snowca.sk). A samozrejme nebude chýbať dobrá nálada a milí ľudia…
Ak si nechcete prísť zabehať, príďte sa aspoň prejsť a spravte niečo pre svoje zdravie pred sviatkami, plnými číhajúcich koláčikov a majonézového šalátu :D.
Špeciálna cena na ubytovanie a saunu ! 1 platí, 1 zdarma
Počas preteku je možnosť rezervácie ubytovania v hoteli Panorama na Červenej veži za špeciálnu cenu – 1 + 1, čiže jeden platí a partnera alebo priateľa môže zobrať so sebou zadarmo. To isté platí aj pre saunu ale pre dvojice v deň preteku. Hotel má vonkajšiu vírivku s výhľadom na Piešťany, moderné izby a domácu kuchyňu.
Rezervácie na čísle – 0911 95 99 81, 033 773 53 60. www.panoramahotel.sk
Registrácia na www.inviton.sk

vianocny sprint na havran 2014

PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články