Connect with us

Reklama

Najväčšie fitness v meste otvorili krátko pred olympiádou

Published

on

Cvičebné prístroje od slovenského výrobcu, oddychová zóna, detský kútik, bar aj kaviareň. To všetko ponúka nové fitness centrum v Piešťanoch. Otvorili ho 27. júla, iba pár hodín pred začiatkom olympiády, na Dopravnej ulici.

Cieľom zakladateľov Fitness SiTy je osloviť širokú verejnosť, ale aj vrcholových športovcov. Všetkým má pomôcť k tomu, aby sa cítili lepšie a zdravšie. A to nie len vďaka bohatej vybavenosť cvičebnými strojmi, ale aj priestormi na cvičenie zumby, pilates, karate alebo power jogy.

Vo Fitness SiTy nechýba ani najnovší trend v budovaní kondície, ktorým je funkčný tréning. Kombinácia gymnastiky, cvikov s vlastnou váhou, so závažím a rôznym náradím nie je monotónna a odstraňuje nerovnováhu. Práve komplexnosť týchto cvikov je dôvodom, prečo funkčný tréning využívajú vrcholoví športovci.

Už na otvorení Fitness SiTy sa stretlo niekoľko piešťanských športovcov. Červenú stuhu prestrihol primátor Remo Cicutto a detský kútik vyskúšala dcéra Martiny Moravcovej Karolínka.

Ostrú prevádzku odštartuje najväčšie fitness centrum v Piešťanoch v pondelok 30. júla už o 6.30 h, aby sa každý mohol rozcvičiť ešte pred prácou.

[nggallery id=1820]

Text a foto: M. Palkovič

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články