Connect with us

Reklama

Najlepším hokejistom v lete horúco nebude

Published

on

Piešťanskí hokejisti vytvárali v meste počas celej sezóny pozitívnu atmosféru. Z ich výkonov sa tešili fanúšikovia, ale aj všetci ľudia okolo hokeja. Kto by bol čakal, že nováčikovi sa bude dariť tak, že ho od finále extraligy bude deliť jeden zápas. O špičkových hokejistov by malo byť špičkovo postarané, povedal si Stanislav Pollák, konateľ spoločnosti TZBtech a rozhodol sa pre to aj niečo reálne urobiť.

[singlepic id=42030 w=560 h=400 float=center]

Po štvrtom zápase série Piešťan so Zvolenom ocenili najlepších hráčov oboch tímov modernými setmi klimatizačných jednotiek od renomovaného japonského výrobcu Panasonic, ktorého na slovenskom trhu zastupuje práve piešťanská spoločnosť TZBtech s.r.o. Hokejistom zvyknutým na zimu, tak nebude príliš teplo ani v horúcom lete. Samir Saliji a Ladislav Čierny dostali klimatizačné sety určené pre priestory s rozlohou do 50 metrov štvorcových, samozrejme energetickej triedy A/A. Cena takého setu začína od 570 eur a vďaka spoločnosti TZBtech môže byť aj váš. Viac informácií získate na www.klima-panasonic.sk, telefonicky na čísle 0911 392 940, alebo priamo v priestoroch firmy na Sládkovičovej ulici 10 v Piešťanoch.

logoTZB n

[nggallery id=2249]

Autor: PR Foto: Laco Ďuračka

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články