Connect with us

Reklama

Na Bezovci sa pobeží Prekážkový beh – lákadlom sú aj peňažné odmeny

Published

on

Chceli by ste si vyskúšať niečo nové, trochu sa pri tom zablatiť a ešte pri tom vyhrať aj nejaké peniaze? Máte šancu! Prvý ročník prekážkového behu určeného na otestovanie si svojej sily, vytrvalosti, rýchlosti a zručnosti sa uskutoční už 22. augusta o desiatej hodine.

fotka 2
Cross race ako sa tento pretek nazýva, niektorí poznajú aj pod menom licencovaný Sparťan race, bude zasadený do prekrásnej prírody pohoria Považský Inovec, do strediska Bezovec neďaleko Piešťan. Organizátori – Piešťanský CrossGym Piešťany a Agentúra Crea sľubujú okrem zaujímavého preteku pre dospelých s blatovými prekážkami, rebríkmi či ľadovou kaďou aj ľahký okruh pre deti.

Víťazi budú odmenení PRIZE MONEY a pre tých najmenších sú pripravené sladké prekvapenia. Samozrejmosťou je tričko pri včasnej registrácii, nutričný balíček a občerstvenie po preteku a počas preteku.
Po vyhlásení výsledkov sa v zábave bude pokračovať do neskorej noci a pri dobrej hudbe, pivečku a vatre môžu pretekári i diváci analyzovať výsledky. Zahrá totiž aj známa piešťanská kapela Slniečko.

Advertisement
Hello GPT

image1Pretek bude možné absolvovať v dvoch obtiažnostiach v kategóriach muži a ženy. Prvý, ľahší okruh, bude mať približne 3km (AMATER) a bude prichystaný pre tých, ktorí si netrúfnu absolvovať celý 6km dlhý beh s prekážkami (ELITE), určený pre väčších odvážlivcov.

Trať povedie popri “chiranáckych” chatkách a bude pokračovať na 600 m zjazdovku na Bezovci, kratšia sa vráti späť rovnakým spôsobom a dlhšia bude pokračovať poza Šport chatu a detský vlek.

Bežať sa bude na čas, pričom každý bežec musí absolvovať všetky prekážky na trati. Kto prekážku nezdolá, bude penalizovaný trestným kolom. Víťaz bude pretekár/ka s najlepším časom. Pre víťazov sú pripravené hodnotné ceny a PRIZE MONEY.

Advertisement
Hello GPT

Link na registráciu (do 8.8. zvýhodnené štartovné) – www.crossrace.sk/registracia.

TS

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články