Už o dva týždne, 20. októbra, je naplánovaný prvý turnaj nového ročníka Mestskej futbalovej ligy MAGNA ENERGIA. Po dvojročných skúsenostiach prichádzajú organizátori s novým formátom turnajových ligových dní, keď sa jednotlivé tímy stretnú v ôsmich ligových turnajových kolách.

Súťaž je otvorená pre všetkých milovníkov amatérskeho i poloprofesionálneho futbalu. „Chceli sme vyjsť v ústrety minuloročným účastníkom, ktorých rodiny sa sťažovali na zaneprázdnenosť ich mužských polovičiek. Takto bude turnaj približne v jednu sobotu za mesiac a na štadióne tak tiež môžeme zažiť príjemné futbalové dni,“ povedal o prechode z klasického týždňového ligového formátu na turnajový jeden z organizátorov Ján Stachura.

Tento ročník MFL bude pre každého, kto má chuť hrať najobľúbenejší šport na svete. Tímy, ktoré chcú hrať celý počet turnajov MFL sa musia prihlásiť najneskôr 24 hodín pred začiatkom prvého turnaja a výsledky sa budú rátať do spoločnej tabuľky. „Menia sa aj finančné podmienky. Zatiaľ, čo minulý rok sa platilo jednorázovo sumou 300 eur, tento rok sa tímy na turnajoch zložia na rozhodcov po 5 € a „ligoví“ hráči pridajú po 3 eurá na hráča, ktorý bude v daný deň hrať. Novinkou je, že jednotlivých turnajov sa môžu zúčastniť aj tímy, ktoré nie sú dlhodobo prihlásené do MFL. Tu je však štartovné na hráča 4 eurá,“ predstavil finančné podmienky účinkovania v lige ďalší z organizátorov Erik Hlavatý, ktorý zároveň pozval všetkých fanúšikov športu z regiónu, aby si aspoň počas jedného víkendu prišli zahrať futbal na štadión do Piešťan.

Viac info tu!

MB / TK PFK

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972