Connect with us

Reklama

Mestská futbalová liga má nového partnera, na pláne je brigáda

Published

on

Mestská futbalová liga odštartuje už v sobotu 8. apríla o 9.00 hodine jarnú časť, pričom názov doplní meno nového partnera, ktorým je spoločnosť Magna Energia. Tabuľku po zime vedie o skóre tím Olympic, pred družstvom HPN Stars (Ajax), tretiu priečku okupujú Red Houses. Zástupcovia PFK Piešťany v posledných dňoch nezaháľali a s pomocou tímu MFL Skauti opravili ploty okolo tréningových plôch, vymenili striedačky a chystajú aj dokončenie terasy Športhotel Baru. Hlavná budova štadiónu dostala novú modro-bielo-žltú fasádu. V sobotu je od 8.30 na pláne brigáda, na ktorú sú pozvaní všetci, čo sa rozhodnú skrášliť miestny futbalový štadión. 

Na futbalovom štadióne prebiehajú práce už niekoľko týždňov. „Najnovšie sme v pondelok vymenili striedačky, a keďže tie staré zasahovali do ôsmej bežeckej dráhy, po konzultácii s atlétmi sme nové posunuli o takmer meter, aby bola dráha plnohodnotne využitá. Do soboty by sme zároveň radi dokončili zámkovú dlažbu terasy Športhotel Baru,“ hovorí šéf piešťanského klubu Erik Hlavatý, ktorý podľa jeho slov v klube, spolu s výkonným výborom, trávia všetok voľný čas.

Ešte predtým sa spravila vonkajšia fasáda objektu z prístupovej strany, zrenovovala sa vstupná hala a aktívni hráči tímu Skauti z Mestskej futbalovej ligy MAGNA ENERGIA opravili ploty okolo tréningových plôch a umelej trávy. V sobotu vyzýva štatutár PFK fanúšikov i širšiu verejnosť, aby prišla s okrášľovaním areálu pomôcť: „S veľkou pokorou pozývam všetkých aktívnych ľudí, ktorí si v sobotu nájdu čas, aby prišli na štadión. Budú sa maľovať zábradlia, upratovať vnútorné časti i tribúna, radi by sme oslobodili od buriny i atletickú dráhu s oválom a budeme potrebovať i silných chlapov, ktorí pomôžu s vynosením „bordelu“ na smetisko. Z toho tiež vyplýva, že budeme potrebovať väčšie auto na odvoz medzi deviatou a dvanástou.“

Všetky rekonštrukčné práce sa na štadióne robia vďaka podpore od firmy Respect Slovakia. PFK Piešťany má nové vedenie od augusta 2016. Odvtedy zastabilizovali a doplnili mládežnícke kategórie a prípravku, naštartovali mužský futbal i Mestskú futbalovú ligu a snažia sa o znovuobnovenie športových tried v Piešťanoch. V momentálnej fáze rekonštruujú areál, v ktorom sa od 15. apríla budú konať Majstrovstvá Európy juniorov v rugby.

-lt,MB,TK PFK/Zdroj a grafika: PFK Piešťany – Active Pro-

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články