Connect with us

Reklama

Malí tenisti v HS Centre si užili tréning s niekdajšou svetovou dvanástkou

Published

on

Tenisti z klubu pôsobiaceho v piešťanskom HS Centre si užili výnimočný tréning s niekdajšou svetovou dvanástkou. Prišiel medzi nich Dominik Hrbatý, ktorí patrí k najúspešnejším slovenským tenistom. Rady dostali nielen hráči, ale aj ich rodičia.

Kapitán slovenského Davis Cupového tímu povedie svojich zverencov v najbližšom súboji začiatkom marca, avšak počas zimy si našiel čas aj na piešťanské deti. Tie s  ním absolvovali dvojhodinový tréning. Venoval sa úplným začiatočníkom, ktorí sa iba učia držať raketu, ale aj starším hráčom, s ktorými driloval rôzne typy úderov.

Pre všetkých malých tenistov bolo zážitkom a motiváciou absolvovať takýto tréning. Užívali si ho aj rodičia, ktorí mali na záver príležitosť spolu s deťmi získať spoločné fotografie, či podpisy, ale aj odpovede na najrôznejšie otázky.

Dozvedeli sa, že ak sa chce hráč dostať do svetovej špičky platí to, čo povedal Roger Federer – musí odohrať milión úderov. Na otázku koľko času to zaberie, s úsmevom odpovedal, že to nikdy nepočítal. „Dôležité je hrať a investovať ten čas, nielen detí, ale aj vás rodičov,“ hovorí D. Hrbatý. Podľa jeho slov nie je nevyhnutne nutné, aby pri každom tréningu bol prítomný tréner. Ako príklad uviedol seba a svojich rovesníkov. Dôležité bolo, že tenisom žili a každú možnú chvíľu trávili na kurte. Nezáležalo na jeho kvalite, aj keď už s Karolom Kučerom patrili do svetovej špičky, pokojne trénovali na hrboľatom asfalte, kde loptičky odskakovali kade tade. 

Špičkoví hráči prídu do Piešťan častejšie

Cieľom predstaviteľov klubu v HS Centre je priviesť do Piešťan špičkových hráčov na tréningy detí častejšie. Ide predovšetkým o motiváciu detí, aby mali možnosť stretnúť sa so svojimi vzormi osobne. Môžu sa od nich naučiť veci nielen z tenisovej abecedy, ale aj z osobnostných kvalít. Dominik Hrbatý pôsobil napríklad nesmierne skromne aj napriek úspechom a zarobeným peniazom.

„Chceme pozvať aj ďalších hráčov, uvidíme, kto všetko prijme pozvanie. Isté je, že častejšie k nám zavíta Filip Polášek, ktorý bol vo štvorhre svetovou dvadsiatkou,“ uzavrel Branislav Stankovič, zakladateľ HS Centra.

-red- Foto: -th-

 

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články