Connect with us

Reklama

Magura Cup 2015 sa vydaril – Znovuzrodenie MPFL?

Published

on

V sobotu 24. októbra sa na ihrisku PFK Piešťany uskutočnil futbalový turnaj „Oldboys“ Malej Piešťanskej Futbalovej Ligy. Turnaja sa zúčastnilo 5 mužstiev resp. tímov, ktoré vznikli zlúčením – HILTON, SLOVAN, THERMAL, FKF MUSTANG a FCD MANCHESTER.

fotka 11Za ideálneho slnečného počasia nastúpili mužstvá systémom – každý s každým – 5 hráčov v poli plus brankár. Hrací čas bol 2 x 12 minút.

Futbalisti napriek zrelšiemu veku na ihrisku dokazovali, že nič nestratili zo svojho futbalového kumštu. Bola radosť pozerať sa ako hráči po 60–ke napríklad Milan Stanček, Karol Kuruc, či Pali Bábsky z Hiltonu technicky riešili situácie. Ako Rišo Riedl, úspešný reprezentant v kulturistike, zo Slovana bojoval – vrátane celého jeho tímu. Ako za FKF Mustang v bránke exceloval nestarnúci „Šaňo“ Benedikovič, či v poli Peťo Uváčik. Ako bojoval – a s akou ľahkosťou strieľal góly za Thermál Peťo Chňapko…

Asi najväčším prekvapením bol výkon mužstva FCD Manchester pod vedením futbalovej včeličky – Maťa Síblika, poctivého bojovníka Jožka Kramárika, či futbalovej „konštanty“ Vladka Karabu. Mužstvo nebolo favoritom turnaja – napriek tomu hralo „pomyslené“ finále s mužstvom Thermálu. Síce v ňom prehralo, ale výkonom zanechalo sympatický dojem. Škoda, že sa tesne pred turnajom zranil ich najlepší hráč – Vilo Hudcovič.

Celkovým víťazom turnaj sa – bez straty bodu stalo mužstvo Thermál – pod vedením Miška Krajčoviča. Gratulujeme!. Mužstvo obdržalo vecné ceny, za ktoré by sme sa touto cestou chceli poďakovať sponzorovi turnaja – firme TRINITY HOTELS.

fotka 21

Na druhom mieste so siedmymi bodmi nakoniec skončil vďaka prehre – FCD s Thermálom, Slovan. Tretie miesto patrilo spomínanému FCD, ktoré získalo šesť bodov, štvrtý skončil Hilton so 4–mi bodmi a piate miesto patrí – napriek kvalitnému kádru – FKF Mustang, čo by asi pred začiatkom turnaja málokto čakal. FKF pravdepodobne citeľne chýbal bývalý excelentný strelec MPFL Marián Zelený, či v histórii MPFL jeden z jej najlepších hráčov – Pali Kusenda.

Vydarený turnaj zakončili hráči posedením pri kvalitnom koutskom pivku a jemne pikantnom guľáši v reštaurácii Magura….

fotka112fotka 2fotka 3fotka 1fotka 24Jd

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články