Ak ešte nemáte program na Sviatok práce 1. mája 2021 (sobota), srdečne Vás pozývame na už tradičnú oslavu príchodu tohto krásneho mesiaca športovým podujatím – cvičením na trampolínkach pod holým nebom – JUMPINGOM.

My, nadšenci športu veríme, že dovtedy bude všetko ako má, a bude nám umožnené cvičiť na čerstvom vzduchu a patrične to oslávime, spoločne, na viac než 5-hodinovej párty plnej zábavy, endorfínov, hudby, priateľov…

Tento rok to bude už v poradí 8. ročník párty nesúcej tento názov. Každoročne pribúdajú noví fanúšikovia tohto podujatia, prichádzajú jumperi nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech, či Rakúska. Preto očakávame vysokú účasť cvičiacich aj tento rok a veríme, že prekonáme dvestovku.

Prostredie Lodenice je ideálne na takéto masové podujatia, zúčastniť sa môžu všetci, ktorí si radi zaskáču päťhodinový maratón s minimálne desiatimi profi inštruktormi a inštruktorkami.

Viac informácií o akcii a info o rezerváciách trampolín nájdete vo facebookovej udalosti:
Jumping OPEN AIR Párty – 1. Máj Vitaj! 2021 – VIII. ročník alebo na tel. č. 0949759901 (Sju).

Tento rok chceme obohatiť akciu o sprievodný program v podobe stánkov, v ktorých budú prezentovať svoje výrobky či služby podnikatelia z Piešťan aj okolia. V prípade, ak by ste sa chceli zapojiť, kontaktujte 0949759901.

Tešíme sa na Vás!!!
JUMPING nás spája :)

 

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972