Jubilejný 50. ročník Silvestrovského behu pozná mená svojich víťazov, medzi ktorými bolo viacero Piešťancov. Mužskú kategóriu do 39 rokov v behu na 10 kilometrov vyhral Martin Vrábel, medzi ženami na 2,5 kilometra bola najrýchlejšia Terézia Beitlová a Furmanský beh na 5 kilometrov ovládol Ondrej Kubo. Na päťkilometrovej trati medzi mužmi od 40 do 49 rokov bol najrýchlejší Dušan Tomčal a nad 50 rokov zabehol najlepšie Ján Cvičela. Kompletné výsledky všetkých kategórií a krátky rozhovor so zakladateľom podujatia Antonom Javorkom, i fotoreport z vyhlasovanie tomboly nájdete nižšie v článku.

IMG_7339_resize

 

„Dnes sa mi bežalo veľmi dobre, bolo veľmi príjemné počasie, nebolo šmykľavo ako minulý rok a myslím, že jubilejný ročník vyšiel naozaj skvele. Konkurencia bola silná a mladí bežci sú z roka na rok lepší a v budúcnosti budú určite silnými súpermi. Každý ročník bol pre mňa niečím výnimočný a najlepší je určite vždy ten, v ktorom človek dokáže zvíťaziť,“ povedal víťaz mužskej kategórie do 39 rokov na 10 kilometrov Martin Vrábel.

IMG_6905_resize

Zakladateľa Silvestrovského behu Antona Javorku sme sa spýtali ako podujatie pred 50 rokmi začínalo, na čo najradšej spomína a čo by mu poprial do budúcnosti.

Aké boli začiatky Silvestrovského behu?
Päťdesiat rokov Silvestrovského behu uplynulo naozaj veľmi rýchlo. Obdobie jeho začiatkov bolo nádherné. Bola tu partia aktívnych chlapcov a dievčat, ktorí robili rôzne kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Napríklad stretnutie dvojčiat z celého Slovenska, čaj o piatej, cez leto futbalové turnaje a podľa vzoru Sao Paula sme sa rozhodli urobiť beh, ktorý by mal svoju tradíciu. Od slov nebolo ďaleko k činom a podujatie sme dali veľmi rýchlo dohromady.

Bol o podujatie záujem zo strany bežcov?
Prvého ročníku sa zúčastnila len malá hŕstka nadšencov a na druhý nám zase napadlo asi 60 centimetrov snehu a vtedy sme uvažovali, že bežať sa nebude a nahradíme ho lyžiarskymi pretekmi na Červenej veži. Nakoniec sme však beh zorganizovali a na naše veľké prekvapenie mal aj v takýchto nepriaznivých podmienkach vysokú účasť. Druhý ročník bol vlastne taký medzník, kedy sme si povedali, že Silvestrovskému behu nedáme zomrieť a ja osobne som sa podieľal na organizácii 25 ročníkov.

IMG_6870_resizeČo sú pre vás tie najsilnejšie okamihy?
Pre mňa sú pamätné najmä súboje, ktoré som ešte ako pretekár zvádzal s Petrom Sucháňom. Chvíle, kedy sa mi podarilo poraziť tohto vynikajúceho reprezentanta boli naozaj výnimočné. Mal som s ním bilanciu 3:3, kedy sme sa striedali pri výhrach v párnych a nepárnych rokoch.

Ako sa cítite na aktuálne už 50. ročníku? 
Mňa osobne to veľmi hreje pri srdci. Asi by som to prirovnal k pocitu ako keď vidíte, že vám dieťa rastie pred očami a darí sa mu. Silvestrovský beh stále rastie, okrem obdobia krízy v 90-tych rokoch, ale keď tu vidím všetkých súťažiacich i rekreačných bežcov, veľmi ma to teší.

IMG_6866_resize

Čo by ste popriali do budúcnosti behu a organizátorom?
Organizátorom by som poprial veľa entuziazmu a nadšenia. Predpokladám, že už vychovávajú ďalšiu generáciu svojich nástupcov, ktorí po nich časom prevezmú štafetu. Prajem im silnejšiu konkurenciu medzi pretekármi, pretože jedna stránka je masový šport a druhá zase výkonnostný. Mám taký dojem, že v minulosti tu bolo viac súťažiacich z Prahy i Československa, ale aj napríklad Dukla Banská Bystrica sem jazdila s celým autobusom. Terajšia generácia organizátorov má nevýhodu v tom, že pretekov v tomto zimnom období kedysi nebývalo toľko, a teraz je tá konkurencia v tomto ohľade omnoho väčšia. Behu by som poprial hlavne nech dlho žije, aby nás ešte dlho tešil, nielen ako divákov, ale bavil aj samotných súťažiacich.

Výsledky:

Muži A – rok nar. 1975 a mladší – 8 okruhov (10 000 m)

IMG_7510_resize

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

Klub

čas

strata

1

31

VRÁBEL Martin ŠKhš piešťany

0:35:38.7

0:00:00.0

2

20

MORAVEC Filip Tj Spartak Myjava

0:35:48.2

0:00:09.5

3

9

PORTÁŠIK Patrik AŠK Grafobal Skalica

0:36:51.4

0:01:12.7

4

10

JANČOVIČ Peter Piestany

0:37:23.1

0:01:44.4

5

8

ZAVADIL Tomáš ŠK Jablonica

0:37:40.4

0:02:01.7

6

26

LETKO Miroslav Trenč. Stankovce

0:38:27.2

0:02:48.5

7

38

SÉKELY Andrej Križovany road runners

0:40:39.9

0:05:01.2

8

22

NOVODVORSKÝ Peter Dark Peak Fell Runners

0:40:53.2

0:05:14.5

9

4

SLIVANSKÝ Miloš IngSteel Car TV Racing Team

0:41:35.4

0:05:56.7

10

5

SAFKO Martin Utekávači Piešťany

0:41:42.2

0:06:03.5

11

46

STRAKA Juraj toRun Stará Turá

0:42:10.7

0:06:32.0

12

29

BOHM Marián Triatlon Vrbove

0:42:25.2

0:06:46.5

13

7

ŠVEC Marcel MiniMon running team

0:43:09.7

0:07:31.0

14

43

LEHOTSKÝ Stanislav Čachtice

0:43:12.9

0:07:34.2

15

25

LISICKÝ Peter Vinohrady nad Váhom

0:43:30.4

0:07:51.7

16

18

ČELÍN Andrej Trebatice

0:43:44.7

0:08:06.0

17

28

FERENCZ Erik Minimom running team

0:43:49.4

0:08:10.7

18

6

SLIVANSKÝ Tomáš Utekávači Piešťany

0:43:58.7

0:08:20.0

19

37

BEDI Roman Nitra

0:43:59.4

0:08:20.7

20

19

BARÁNYI Milan TBK Tora Tpoľčany

0:44:25.4

0:08:46.7

21

14

BOHUŠ Peter PEišťany

0:44:36.9

0:08:58.2

22

39

MYŠÁK Milan PIEŠŤANY

0:44:43.4

0:09:04.7

23

24

KAPOŠ Patrik Šintava

0:44:44.7

0:09:06.0

24

36

HUŽOVIČ Michal Križovany nad Dudváhom

0:44:52.9

0:09:14.2

25

30

KUBRAN Tomáš Triatlon Vrbove

0:44:54.2

0:09:15.5

26

15

ORÍŠEK Andrej Nové Mesto nad Váhom

0:44:55.4

0:09:16.7

27

52

JÁNOŠ Imrich Modra

0:45:25.9

0:09:47.2

28

12

CEPKA Tomas Cyklisti Trnava

0:45:29.9

0:09:51.2

29

13

KUNKEL Martin Hlohovec

0:45:30.6

0:09:51.9

30

44

PATALÁŠ Martin Hlohovec

0:46:04.2

0:10:25.5

31

40

STOLÁR Martin TRIATLON VRBOVÉ

0:46:23.9

0:10:45.2

32

32

TARABA Pavol PIEŠŤANY VK Sĺňava

0:46:34.1

0:10:55.4

33

35

HUŽOVIČ Metod KRR

0:46:35.2

0:10:56.5

34

3

URBAN Peter Družba Pieštany

0:47:58.7

0:12:20.0

35

45

KÝŠKA Ján toRun Stará Turá

0:48:06.5

0:12:27.8

36

2

VOZÁR Michal PIEŠŤANY

0:48:22.3

0:12:43.6

37

42

MÁLIK Boris Predators

0:48:29.5

0:12:50.8

38

1

MITOŠINKA Marian Ostrov

0:48:31.2

0:12:52.5

39

41

BDODORIČ Branislav Predators

0:48:33.2

0:12:54.5

40

21

OCELKA Pavol PIEŠŤANY

0:54:08.5

0:18:29.8

41

23

SOLDAN Ivan BERNOHY

0:54:49.7

0:19:11.0

42

16

CHUDÍK Marek Bzince pod Javorinou

0:54:58.2

0:19:19.5

43

27

BUTKO Ivan PIEŠŤANY

0:56:41.5

0:21:02.8

44

17

MURCIN Florian Frkankoo tim

DNF

45

33

KUROPKA Daniel PIEŠŤANY VK Sĺňava

DNF

34

HUBA Filip PIEŠŤANY VK Sĺňava

DNF

 

Muži B – rok nar. 1974 až 1965 – 4 okruhy (5 000 m)
IMG_7478_resize

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

Klub

čas

1

51

TOMČAL Dušan Lipov 0:17:29.9

2

86

KOVAL Pavol Triatlon team Trnava 0:17:39.9

3

75

MORAVEC Ján Tj Spartak Myjava 0:18:00.9

4

72

MIŠKEŘÍK Ján Úpov 0:18:35.1

5

99

ŽAŽO Pavol Drvička 52% Prašník 0:18:41.3

6

92

SAUER Jozef AC Stavbár Nitra 0:19:36.9

7

83

TUPÝ Branislav ŠBR Piešťany 0:20:42.4

8

89

HUSÁR Pavol Bratislava 0:20:51.6

9

60

ZUBÁK Ľubomír Triatlon Vrbove 0:22:13.6

10

95

ŽILINKA Jozef Družba Pieštany 0:22:21.6

11

87

ŠUSTEK Ladislav Py 0:22:37.4

12

11

HLAVÁČEK Martin Fešák Team Trnava 0:22:40.6

13

93

DAMÍN Ladislav Žilina 0:22:46.9

14

80

LOUČKA Roman TRIATLON VRBOVÉ 0:22:48.1

15

54

BIELIK Pavol PIEŠŤANY 0:22:56.1

16

64

STAŠKO Michal PIEŠŤANY 0:23:23.6

17

94

MACEJKA Branislav BuM PN Čajočky 0:23:54.9

18

62

SÝKORA Daniel Minimom running team 0:24:02.9

19

73

ČERNÝ Jaroslav Nové Mesto nad Váhom 0:27:22.4

20

82

KOSTEREC Martin HOPKAYBEZKAY 0:27:25.6

21

56

JAMBOR Miroslav DNYX Stará Turá 0:27:49.6

22

59

PLEŠIVKA Miroslav Fešák Team 0:27:55.6

23

97

DÓKA Miroslav Senec 0:28:58.1

57

ZELENÝ Peter PIEŠŤANY DNF

58

MACHAJ Ľuboš PIEŠŤANY DNF

Muži C – rok nar. 1965 a starší – 4 okruhy (5 000 m)
IMG_7461_resize

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

Klub

čas

1

61

CVIČELA Ján AK Bojničky 0:18:42.3

2

53

PÁLENÍK Ervín Activstar Trencin 0:18:51.1

3

79

HUTYRA Jaroslav Tj Spartak Myjava 0:19:05.1

4

55

KONÍČEK Vladimír DRIETOMA 0:19:23.6

5

90

KUČKOVSKÝ Eduard Družba Piešťany 0:19:25.1

6

91

PÍCHAL Tomáš RUŽďka 0:19:50.6

7

78

SMOLIČEK Milan Tj Spartak Myjava 0:21:08.1

8

76

BARÁNYI Milan TBK Tora Tpoľčany 0:21:21.4

9

81

NOSKO Ján BRADLO BIKE 0:21:23.1

10

84

HAVRINEC Juraj BK Slimák Trenčianske Teplice 0:22:59.9

11

96

BUJNÁ Robert Kuchyňa 0:23:27.1

12

77

HAUZLÍK Vladimír Javorina NVMV 0:23:53.6

13

74

MAJTÁN Ivan Nové Mesto nad Váhom 0:24:11.4

14

98

MIKULA Jozef Krýgl Mikulůvka 0:24:15.4

15

63

ŤAVODA Miroslav Run For Fun 0:24:32.6

16

85

KLIMEK Ján Čachtice 0:28:20.1

17

100

MARKO Vladimír Bratislava 0:30:46.4

18

88

RUSNÁK Vladimír Piešťany 0:33:40.2

 

FURMAN-ský beh – open kategória – 4 okruhy (5 000 m)
IMG_7524_resize

číslo

Priezvisko

Meno

Klub

čas

1

105

KUBO Ondrej ŠBR Piešťany 0:17:08.3

2

176

MORAVEC Richard Tj Spartak Myjava 0:18:17.2

3

148

DRAHOVSKY Tadeas SBR Piešťany 0:18:42.8

4

133

SIVÁČEK Marián Myjava 0:18:53.5

5

111

AUGUSTÍN Jakub RVC Piešťany 0:19:47.3

6

119

KAZIK Milan Drvička 52% Prašník 0:19:53.5

7

168

MACHÁČ Dušan Družba Piešťany 0:20:00.6

8

138

HODUL Jakub Družba Piešťany 0:20:06.5

9

134

MEGO Matej 0:20:08.2

10

127

LACKOVIČ Matej EJN Bučany 0:20:25.8

11

137

MARCINÁT Peter Trenčín 0:20:52.6

12

117

DROZD David RVC Piešťany 0:20:55.2

13

150

BERÁNEK Marián Zavar 0:21:01.6

14

132

MEGO Patrik Borovce 0:21:18.4

15

144

SULÍK Jerguš Piešťaany 0:21:31.1

16

154

PLANIETA Richard Hlohovec 0:21:45.1

17

139

DANKO Martin XC Dankovci 0:22:11.6

18

160

NEŠŤÁK Tibor CKAB Sereď 0:22:55.6

19

152

CIKLAMINI Ján ŠBR Piešťany 0:23:06.8

20

104

HUDEC Peter Lunar Runners 0:23:09.6

21

158

KRAJCOVIC Peter Cifer 0:23:11.6

22

109

OSYPENKO Pavlo RVC Piešťany 0:23:11.7

23

156

ORIHEL Peter OBS Drahovce 0:23:16.3

24

140

GAURA Matúš Piestany 0:23:19.8

25

126

PUVÁK Pavol LEHanky 0:23:37.3

26

125

FRANKOVIČ Miroslav PIEŠŤANY 0:23:40.2

27

110

SEHERER Adam RVC Piešťany 0:23:41.6

28

129

HANKOVÁ Daniela TŠrh 0:23:56.3

29

121

ZRUTTA Ján Kajak Kanoe Piešťany 0:23:59.6

30

159

FILO Marián CKAB Sereď 0:24:01.1

31

107

STANEKOVÁ Gabriela Piestany 0:24:02.3

32

161

MLICH Martin CKAB Sereď 0:24:15.3

33

106

MAJERNÍK Marcel RÚC Piešťany 0:24:17.8

34

165

PRIBULA Marián Piestany 0:24:18.6

35

175

LAJDA Matúš Plašník 0:24:35.6

36

169

SEDLÁK Michal Kraľovany 0:24:50.6

37

170

STRECKÝ Pavol Veselé 0:24:50.6

38

151

CIKLAMINIOVÁ Tatiana ŠBR Piešťany 0:24:57.3

39

155

ORIHELOVÁ Andrea OBS Drahovce 0:25:03.8

40

131

MEDŇANSKÝ Peter Extreme obstacle runners 0:25:06.1

41

124

ZIMANČOK Eva Canada 0:25:21.6

42

120

PLANDOROVÁ Katarína POLYGYM Nitra 0:25:48.6

43

157

GAJDOSOVA Blanka Cifer 0:25:55.8

44

162

BEŇO Stanislav Bratislava 0:26:12.3

45

113

BOBEK Jakub RVC Piešťany 0:26:35.8

46

173

KRAJČÍRIK Miloš 0:26:58.1

47

200

ČELÍNOVÁ Ľubica 0:27:01.8

48

153

HUJDIČ Tibor Bratislava 0:27:39.3

49

128

MIHALIK Martin Trebatice 0:27:49.8

50

122

ZRUTTA Michal Kajak Kanoe Piešťany 0:27:55.6

51

118

ŠULGAN Marián PIEŠŤANY 0:28:10.3

52

108

GOLÁNYOVÁ Zuzana PIEŠŤANY 0:28:25.8

53

141

SUROVČÍK Tomáš Trenčín 0:28:29.1

54

145

SULÍKOVÁ Žeňa PIEŠŤANY 0:28:32.6

55

146

URBANOVÁ Natália Drahovce 0:28:48.3

56

143

EGGELING Denisa dresden 0:28:49.1

57

101

KOVÁČIK Štefan PIEŠŤANY 0:29:41.3

58

166

FILIPOVÁ Kamila Nové Mesto nad Váhom 0:30:01.1

59

142

KRAJČOVÁ Stanislava 0:30:12.3

60

102

BENDOVÁ Daniela PIEŠŤANY 0:30:14.8

61

135

ADAMČOVÁ Agáta Ada Waste 0:30:15.8

62

136

ADAMČA Norbert Ada Waste 0:30:16.1

63

149

PODHRADSKÝ Viktor Moravany nad Váhom 0:30:24.1

64

164

BOROVSKÝ Aleš Nitra 0:30:24.6

65

147

KRSNAK Igor PIEŠŤANY 0:30:58.6

66

167

VAVRINČIKOVA Zuzana Nove Mesto nad Vahom 0:30:59.1

67

172

ĎURAČKOVÁ Lenka Topolcany 0:31:18.3

68

171

ŠUPA Michal Topolcany 0:31:19.5

69

123

KLEIN Peter Piestany 0:31:39.6

70

163

BEŇOVÁ Magdalena Bratislava 0:32:38.8

71

116

KRÁĽ Filip RVC Piešťany 0:33:19.1

72

112

KOŠŤÁL Dávid RVC Piešťany 0:33:19.6

73

114

MAREK Lukáš RVC Piešťany 0:33:21.3

74

115

GULÁŠ Dominik RVC Piešťany 0:33:22.6

75

103

MACEJÁKOVÁ Soňa Slovenský Červený kríž BA 0:34:28.6

130

HANKOVÁ Viktória TŠrh DNS

174

UHER Kristián BMSC DNS

 

Ženy – rok nar. 1997 a staršie – 2 okruhy (2 500 m)
IMG_7447_resize

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

Klub

čas

1

212

BEITLOVÁ Terézia BMSC 0:09:49.3

2

210

VARGOVÁ Dagmar Horné Zelenice 0:10:40.6

3

206

SVITKOVÁ Elena Vrbové 0:10:42.8

4

219

KUSENDOVÁ Monika AFK Považan Nové Mesto nad Váhom 0:11:17.5

5

223

MAJČÍKOVÁ Lenka Trenčín 0:13:08.8

6

207

HLAVÁČKOVÁ Ľudmila AŠK Slávia Trnava 0:13:19.3

7

209

VARGOVÁ Daniela Horné Zelenice 0:13:23.7

8

222

BÁBIKOVÁ Martina PIEŠŤANY 0:13:58.8

9

211

KÚDELOVÁ Bernadeta Horné Zelenice 0:14:10.8

10

201

VETRIKOVA Nina 0:14:22.5

11

208

VARGOVÁ Anna Horné Zelenice 0:14:31.5

12

227

ONDRÁŠIKOVÁ Monika Piešťany 0:16:13.8

13

221

KOVALOVÁ Andrea PIEŠŤANY 0:16:28.5

14

226

ONDRÁŠIKOVÁ Sára PIEŠŤANY 0:16:49.8

204

MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica DNS

 

Dorastenci 2 500 m

IMG_7435_resize

 

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

Klub

čas

1

217

JANKOVIČ Marek AŠK Slávia Trnava

0:07:59.5

2

215

DUŠKA Richard STU Bratislava

0:08:00.5

3

203

KUBÍK Marek AFK Nové Mesto n/Váhom

0:08:58.7

 

Dorastenky 2 500 m

IMG_7408_resize

 

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

Klub

čas

1

205

BELÁKOVÁ Lucia AFKNM

0:09:01.8

2

380

DUŠKOVÁ Elena MAC Rača

0:09:26.6

3

213

DRAHOVSKA Lydia SBR Piešťany

0:09:35.8

4

216

CIDORÍKOVÁ Miriam Slávia STU Bratislava

0:10:37.6

5

202

POMAJBOVÁ Paulína TJ Družba Piešťany

0:11:06.5

6

218

ÁBELOVÁ Zuzana Družba Pieštany

0:11:34.5

7

372

KRASŇANSKÁ Ľubica MAC Rača

0:13:05.3

8

228

ODNRÁŠIKOVÁ Marta PIEŠŤANY

0:13:58.7

9

224

MARINKOVIČOVÁ Mária Elisabeth PIEŠŤANY

0:16:00.8

10

225

ONDRÁŠIKOVÁ Mária PIEŠŤANY

0:16:01.9

11

220

MACOVÁ Radka

0:18:12.6

 

Najmladší žiaci 1 250 m – chlapci

IMG_6694_resize

 

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

Klub

čas

1

346

GRAJCARÍK Tomáš AFKNM

0:04:12.3

2

361

FANO Samuel Fšrh Moeavany

0:05:01.8

3

319

HENRY Franklin Družba Pieštany

0:05:06.3

4

331

PABIŠ Samko FŠRH

0:05:22.1

5

301

KREPOP Samuel Druzba Piestany

0:05:22.3

6

342

DRAHOVSKÝ Timotej

0:05:24.3

7

352

RANOSTAJ Erik PIEŠŤANY

0:05:28.1

8

307

ŠVORC Kristián Fšrh Moravany

0:05:30.6

9

382

HLAVÁČEK Martin Trnava

0:05:31.3

10

379

TÁBORSKÝ Alex Fšrh Moravany

0:05:32.3

11

359

DANKO Matej FŠRH

0:05:41.6

12

309

ŽAŽO Michal Družba Pieštany

0:05:44.8

13

364

KUNKEL Viliam

0:05:47.8

14

337

KLEIN Alex PIEŠŤANY

0:05:57.3

15

367

POLÁK Matej Piešťaany

0:06:05.3

16

383

HLAVÁČEK Marek Trnava

0:06:07.3

17

329

PLANDORA Janko POLYGYM Nitra

0:06:07.6

18

370

DANÍK Šimon Žilina

0:06:08.6

19

326

VAVRO Damián TJ Družba Piešťany

0:06:11.3

20

334

PETRÁŠ Matúš PIEŠŤANY

0:06:13.8

21

363

ČERNÝ Lukáš AK Bojničky

0:06:23.3

22

324

CUĽBA Tomáš Piešťaany

0:06:24.6

23

303

PEŠEK Branislav PIEŠŤANY

0:06:27.3

24

325

CUĽBA Patrik

0:06:56.6

25

333

VALKO Vincent Piestany

0:07:08.6

26

360

KOŠINÁR Filip PIEŠŤANY

0:07:41.6

 

Mladší žiaci 1 250 m – chlapci

IMG_6710_resize

 

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

klub

čas

1

347

HIADLOVSKÝ Tadeáš AFKNM

0:04:32.8

2

317

KUNIC Tomáš športové gymnázium trenčín

0:04:38.8

3

327

MELICHER Peter Družba Pieštany

0:04:56.6

4

353

ŽILINKA Martin Družba Pieštany

0:05:04.8

5

357

KIZEK Peter ŠK Kajak Moravany nad Váhom

0:05:06.1

6

315

PIERLNIGI Nicola

0:05:06.8

7

304

PODHRADSKÝ Samuel Moravany nad Váhom

0:05:18.8

8

322

KROČKA Marek Trnava

0:05:26.6

9

336

PETRUŠKA Vincent

0:05:30.3

10

316

MELICHER Pavol Piešťany

0:05:41.8

11

318

SLEZÁK Michal Druzba Piestany

0:05:49.8

12

314

SKAČAN Marko

0:06:07.6

13

302

CHNÁPKO Roman PIEŠŤANY

0:06:09.4

 

Starší žiaci 1 250 m 

IMG_6731_resize

 

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

klub

čas

1

371

CIDORÍK Matej MAC Rača 0:03:52.3

2

368

DÓKA Lukáš MAC Rača 0:03:56.1

3

350

MICHALIČKA Marek Dobrá voda 0:04:04.8

4

340

KLEIN Pavol PIEŠŤANY 0:04:16.1

5

306

HALANDA Jakub FŠRH 0:04:26.8

6

351

LADVENICA Radoslav Dobrá voda 0:04:29.8

7

310

ŠVEHLÍK Martin Družba Pieštany 0:04:41.1

8

339

DRAHOVSKÝ Benjamín Družba Piešťany 0:04:49.1

9

311

PETRÍČEK Matúš Druzba Piestany 0:04:50.1

 

Najmladšie žiačky 1 250 m

IMG_6616_resize

 

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

klub

čas

1

335

POMAJBOVÁ Vanesa TJ Družba Piešťany

0:05:05.6

2

332

CIKLAMINIOVÁ Andrea Družba Pieštany

0:05:06.1

3

344

ČUVALOVÁ Megan Brezová pod Bradlom

0:05:12.1

4

343

DRAHOVSKÁ Eliška Družba Pieštany

0:05:26.6

5

313

BALÁKOVÁ Petra Druzba Piestany

0:05:27.4

6

354

ŠVECOVÁ Romana ŠK Kajak Moravany n/V

0:05:29.9

7

366

SUCHÁ Veronika MAC Rača BA

0:05:35.6

8

369

MACEJKOVÁ Soňa BKM čajočky

0:06:01.9

9

365

REHÁKOVÁ Betka MAC Rača BA

0:06:05.9

10

323

KROČKOVÁ Natália Trnava

0:06:10.4

11

356

SZOBOLOVSKÁ Nina ŠK Kajak Moravany n/V

0:06:11.6

12

358

ERTLOVÁ Natália Kupi Piešťany

0:06:19.4

13

308

ZEMANOVÁ Hana

0:06:32.4

14

345

MARTIŠOVÁ Diana ŠK Jablonica

0:08:54.6

362

TABOVSKÁ Laura Fšrh Moravany

DNF

 

Mladšie žiačky 1 250 m

IMG_6649_resize

 

1

312

URBANOVÁ Naďa Druzba Piestany

0:04:30.1

2

348

HANKOVÁ Viktória Fšrh futbalová škola RH

0:04:42.6

3

320

MOSNÁ Patrícia Veľké Kostoľany

0:04:59.9

4

338

KLEINOVÁ Anna PIEŠŤANY

0:05:27.4

5

355

SVITKOVÁ Nora Vrbové

0:05:46.6

6

341

HJATDET ŠVECOVÁ Mia Alise MiniMon running team

0:09:44.4

Staršie žiačky 1 250 m – dievčatá

IMG_6683_resize

poradie

číslo

Priezvisko

Meno

klub

čas

1

349

STACHOVÁ Anita AFKNM

0:04:18.6

2

328

CIKLAMINIOVÁ Zuzana Družba Pieštany

0:04:23.4

3

305

PLOČEKOVÁ Natália Družba Pieštany

0:05:05.1

4

330

ÁBELOVÁ Erika Družba Pieštany

0:05:14.4

 

 

 

Naši najmenší – rok nar. 2009 a mladší – 150 m (dĺžka Kolonádového mosta)

Chlapci:

 

poradie

Priezvisko

Meno

1

Martiš Peťko

2

Tomaga Daniel

3

Ričány Samko

Dievčatá:

 

poradie

Priezvisko

Meno

1

Krepopová Natálka

2

Mosná Miška

3

Pabišová Betka

IMG_7626_resizeIMG_7532_resizeIMG_7610_resizeIMG_7529_resizeIMG_7591_resizeIMG_7576_resizeIMG_7551_resizeIMG_7543_resizeIMG_7553_resize-lt-

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972