Hokejový klub ŠHK 37 Piešťany využil práve prebiehajúcu reprezentačnú prestávku na medziklubovú výmenu hráčov. Až štyria hokejisti menia koncom roka svojho budúceho zamestnávateľa. Zatiaľ čo z Piešťan odchádzajú Jakub Ručkay a Richard Lelkeš, opačným smerom mieri obranca Matúš Rais a stredný útočník Matej Hamrák.
Dvadsaťtriročný obranca Rais v prebiehajúcej sezóne v drese HK Nitra doteraz nazbieral štyri kanadské body za dva góly a dve prihrávky. Jeho o tri roky starší kolega Hamrák má na svojom konte v tejto sezóne na útočníka priemerných päť gólov a šesť asistencií.

Jakub Ručkay

REKLAMA

V rámci tejto výmeny mieri Piešťanec Jakub Ručkay do Nitry za bratom Henrichom. Jakub už v Nitre pôsobil v sezóne 2007/2008. V aktuálnej sezóne bol doteraz ôsmym najproduktívnejším hráčom Havranov, keď získal 12 bodov za 5 gólov a 7 asistencií. Druhým hokejistom, ktorý sa sťahuje do kádra Nitry je Richard Lelkeš, aktuálne desiaty najproduktívnejší hokejista ŠHK37. V dvadsiatich tohtosezónych zápasoch získal 8 bodov za 3 góly a 5 asistencií.

Richard Lelkeš

Autor: Rasťo Gavora Foto: T. Hudcovič

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972