Susedské derby s Trnavou prinieslo ďalšie kolo žiackych hokejových súťaží počas prvého februárového víkendu. Siedmaci a ôsmaci ťahali za kratší koniec a prehrali. Družstvo šiestakov dokázalo potešiť vonku u súpera a v Trnave triumfovalo pomerne vysokým rozdielom.
Dorastenci predviedli zaujímavý zápas v sobotu, ktorý sa divákom určite musel páčiť a zvíťazili po samostatných nájazdoch nad Novými Zámkami. V nedeľu s Topoľčanmi to bol o stupeň rýchlejší a kvalitnejší hokej, k čomu prispeli obe mužstvá výbornými výkonmi.
 
6. ŠHT

HK Gladiators Trnava – HK Havrani Piešťany 5:9 ( Habda 4, Ondria 2, Poláčik 2, Ďuriš )

Do zápasu hráči išli nabudení a odhodlaní, ale prvá tretina nebola podľa našich predstáv. Od druhej tretiny sme zlepšili pohyb a postupne sa začal prejavovať rozdiel medzi nami a súperom, ktorý nastúpil len s desiatimi korčuliarmi.

 
 
7. ŠHT
 

HK Havrani Piešťany – HK Gladiators Trnava 3:7 (Skaličan 2, F. Močko)

Hoci sme sa ujali vedenia a prvú tretinu zvládli s vyrovnaným skóre v ďalšom priebehu sme ťahali za kratší koniec. Vývoj stretnutia výrazne poznačili aj zranenia našich hráčov, keď sme v závere dohrávali len s ôsmimi korčuliarmi. Napriek prehre si pochvalu za predvedený výkon zaslúži brankár Ferkodič, ktorý nás dlho držal v hre o lepší výsledok a dvojgólový Skaličan.

 
 
 
8. ŠHT
 

HK Havrani – HK Gladiators Trnava 1:5 (Končír)

Úvodná tretina z našej strany nebola zlá, no znova sme doplatili na slabú efektivitu v koncovke. Súper rozhodol o svojom zaslúženom víťazstve šnúrou štyroch gólov v priebehu druhej tretiny. Dvadsať minút kvalitnej hry nám na lepší výsledok nestačilo.

 
 
 
1.liga dorastu
 
HK Havrani Piešťany – HC Nové Zámky 6:5 p s.n. (Juraj 2, Chmelo, Gono, Ďuriš, Sapák)
 
Chlapcov sme namotivovali na výborný vydarený úvod,po ktorom nastal útlm a súper sa dostal do vedenia.Trpezlivou a poctivou hrou sme v závere zaslúžene vyrovnali a nájazdy sú už len lotéria. Zápas sa divákom musel páčiť. Menej už nám trénerom;-).
 
 
HK Havrani Piešťany-HC Topoľčany 2:3 pp.(Juraj, Chmelo)
 
Družstvo fungovalo ako jeden tím a celý víkend pracovalo podľa mojich predstáv. Chlapcom musím poďakovať za výkon a verím,že aj v ďaľších zápasoch budú hrať s takouto chuťou.Chlapci hokejovo napredujú,čo bol náš cieľ a veľmi nás to teší.
 
 
Radoslav Kolník – šeftréner,HK HAVRANI Piešťany
Ilustr. foto: -pb-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972