V 39. kole hokejovej extraligy privítali Havrani na svojom ľade hráčov MsHK Žilina. O výsledku rozhodli Piešťanci už v prvých dvoch tretinách, v poslednej časti zápasu už gól nepadol.

holovic

Oba tímy predviedli vyrovnanú hru, hráči ŠHK 37 Piešťany však svoje šance dokázali aj premeniť. Na víťazstve mal opäť veľký podiel brankár Tomek, ktorý dokázal už v úvode zneškodniť samostatný nájazd Slováka. Naši hráči dali prvý gól, keď po asistenciei Hamráka a Melichárka skóroval Brňák.

V druhej tretine videli diváci taktiež niekoľko šancí, ale gól padol až v 37. minúte z hokejky Románeka, ktorý zvýšil 2:0. Iba 30 sekúnd potom prispel ku konečnému výsledku kapitán Filip. V závere zápasu Piešťanci na Žilinčanov ešte zatlačili, ale brankár hostí sa ubránil.

ŠHK 37 Piešťany – MsHK DOXXbet Žilina 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Góly: 19. Brňák (Hamrák, T. Melichárek), 39. Románek, 40. R. Filip (Holovič)

Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lauff – Gajan, Smerek, 1238 divákov

Zostavy:

Piešťany: Tomek – Rais, Brňák, A. Hruška, Drgoň, Bučka, R. Filip, Škadra, Biro – Lušňák, Holovič, Stupka – T. Melichárek, Mišura, V. Nemec – S. Saliji, Hamrák, Chylo – Haring, Peško, Románek

Žilina: Koutský – Ostrčil, Marcel Šterbák, Dlouhý, Leško, E. Bagin, Látal, Bajaník, Niník – Marek Slovák, Valášek, Kalla – T. Varga, Klouda, R. Tomas – Drevenák, Bene, Horanský – Jarab, Rehák, Vaculín

Text: db Ilustr. foto: th

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972