Hráči a realizačný tím Piešťany Dragons Podolie pozývajú všetkých priaznivcov futsalu, futbalu a všetkých športovo orientovaných ľudí na domáci zápas 14. kola Openligy (II. slovenskej ligy vo futsale), ktorý sa odohrá už túto sobotu 1. marca o 18:00 v hale Gymnázia Pierra de Coubertina.

dragons-zirafa

Draci budú hostiť ŽFA Žirafu Žilina, jeden z najlepších tímov v lige, ktorý pomýšľa na zisk titulu, no aj na postup do extraligy. Očakáva sa kvalitný futsalový zápas dvoch rivalov, ktorí si majú čo vracať!

Žilinčania v posledných zápasoch neokúsili trpkosť prehry, ba naopak, súperom rozdávajú vysoké gólové nádielky. V poslednom zápase o 1. miesto deklasovali Banskú Bystricu vysoko 9:1 a to vraj hrali v oklieštenej zostave!

V novembrovom zápase naši futsalisti prehrali so Žirafou len tesne 3:4 vo veľmi vyrovnanom zápase, ktorý bol pre oko fanúšika ako stvorený.

V sobotu sa naši hráči budú istotne snažiť potvrdiť 3 body z posledného zápasu s Doxxom. Proti však bude najkvalitnejší tím súťaže a práve preto budú potrebovať veľkú podporu fanúšikov. Draci majú na žilinské Žirafy, len tie najlepšie spomienky, keďže ide o tím, s ktorým zaknihovali svoje historicky prvé futsalové víťazstvo (7:6) vo svojom prvom súťažnom ročníku 2011- 2012.

(inf)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972