Connect with us

PR Články

Futbalová škola Róberta Hanka štartuje 8. rok, do konca marca ponúka otvorené tréningy

Published

on

Futbalová škola Róberta Hanka má za sebou sedem rokov fungovania. Cieľom jej zakladateľa je ponúknuť deťom futbalový rast, avšak snaží sa ponúknuť viac ako len futbal. Počas marca majú deti a rodičia navštíviť otvorené tréningy, kde sa dozvedia viac o fungovaní i filozofii.

w_MG_7424

„Sme veľmi radi za podporu a zato, že sa môžeme už 7 rokov realizovať. Práca s deťmi nás neustále formuje a vytvára jasnejší pohľad. Ponúkame viac ako len futbal. Vytvárame klímu, v ktorej vyrastajú zdravé osobnosti. Výsledkom nášho pôsobenia na deti sú prví 15 roční chlapci a dievčatá, ktorí budú hľadať uplatnenie v žiackych a dorasteneckých futbalových tímoch. Máme šancu sa realizovať a robiť veci tak ako sú vymyslené, ale nebojíme sa robiť inak,“ hovorí Róbert Hanko.

w_MG_2462

„Tento dlhý proces nám prináša potešenie a zábavu. Dnes z našej práce ťažia útvary talentovanej mládeže v Slovane Bratislava, Spartaku Trnava, či Spartaku Myjava. Počas celej doby fungovania nás podporujú rodičia. Posledná vďaka patrí sponzorovi Casinos Slovakia, ktorý zabezpečil na prelome rokov 2016 a 2017 našim vekovým kategóriám turnaje v jednej z najväčších krytých hál s umelou trávou v Korni,“ dodáva zakladateľ školy a tvorca systému prípravy.

V mesiaci marec ponúka FŠHR otvorené tréningy pre deti, dievčatá aj chlapcov od 5-14 rokov v Moravanoch nad Váhom. Radi privítajú rodičov a deti na tréningoch, kde sa môžu zoznámiť s filozofiou práce. Viac info na www.fsrhmoravany.sk a na mob. čísle 0915 978 248.
w_MG_2455

w_MG_4591w_MG_3691w_MG_7977w_MG_3659w_MG_5882w_MG_8840

PR  Foto: T. Hudcovič, L. Turňa

 

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články