Mužský tím PFK Piešťany privíta v nedeľu 18. septembra o 15:30 hodine šiesty tím tabuľky z Pastuchova. Víťazstvom si A-tím môže upevniť vedúcu pozíciu v tabuľke. Vstupné bude opäť dobrovoľné a vyzbierané peniaze budú tentokrát použité na opravu pokazenej kosačky.

PFK chystá organizačné zmeny na štadióne.

„Kvôli viacerým správam od fanúšikov sme sa rozhodli vytvoriť fajčiarske zóny. Zmeny budeme aplikovať do praxe od budúceho týždňa. Rešpektovať sa musia obe strany, tribúna je verejný priestor a musíme si chrániť hlavne rodiny s deťmi. Športový areál PFK má slúžiť hlavne na rozvoj talentu. Minulý týždeň som bol znepokojený, keď som na tribúne našiel striekačku i veľký neporiadok. Budeme podnikať kroky, ktoré povedú k očisteniu i zabezpečeniu priestorov. Je pre nás podstatné, aby areál PFK slúžil ľuďom, ktorí majú radi šport!“ zdôraznil štatutár PFK Erik Hlavatý.

IMG_2760

Piešťanský klub si tiež v týchto týždňoch prechádza redizajnom. Okrem webstránky sa zameral na zatraktívnenie loga, ktoré prepracoval do modernejšej podoby. Rovnakým smerom sa chce uberať celý areál PFK.

„Po tom, čo naša prípravka prišla s novým logom Kohútov, sme cítili, že i logo klubu potrebuje modernejšiu podobu. Chceme naozaj vytvoriť krásny a príjemný priestor pre návštevníkov, rodičov a fanúšikov nielen futbalových zápasov, ale i baru a Športhotela. Samozrejme, čaká nás veľa práce, ale stále sme len na začiatku cesty“, dopĺňa Erik Hlavatý.

-Autor: MB/TK PFK/Foto: archív-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972