Najmenší hokejisti HK Havrani i ich starší kolegovia sa počas leta pripravujú na novú sezónu. Vrámci spestrenia tréningov si hráči prípravky vyskúšali i svoje futbalové schopnosti.  Minulý piatok odohrali priateľský futbalový zápas proti prípravke TJ Spartak Horná Streda.

Na ihrisku v Hornej Strede piešťanci pod vedením asistenta trénera Tomáša Učna odohrali v priateľskom duchu výborný zápas. V úvode sa hokejisti dokázali ujať vedenia, avšak s postupom času sa ukázala väčšia skúsenosť s futbalovou loptou na strane súpera z Hornej Stredy. Futbalový prípravkári nakoniec zápas vyhrali s vysokým gólovým rozdielom.

HK Havrani sa pripravujú na nasledujúcu sezónu v letnom období na suchu a však začiatok tréningového procesu na ľade sa rýchlo blíži. Začať by sa mal v prvý augustový víkend. Ak máte doma malé neposedné šidlo, ktoré potrebuje vybiť si energiu, príďte s ním na zimný štadión. Možno sa raz z neho stane známy hokejista. Viac informácií o náboroch a podmienkach nájdete na stránke klubu.

HK HAVRANI Foto: Patrik Potočný

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972