Connect with us

Reklama

Futbal: Do Piešťan zavíta slávny AS Rím

Published

on

Koncom júna budú Piešťany hostiť medzinárodný futbalový turnaj PFK Junior CUP s dvadsiatimištyrmi účastníkmi, kde hlavným ťahákom bude klub AS Rím. Okrem toho sa na štyroch ihriskách predstavia aj zástupcovia klubov z Čiech, Rakúska, Maďarska, Chorvátska, Poľska a samozrejme domáce slovenské družstvá. Celkovo organizátori očakávajú na turnaji žiakov U11, teda ročník 2004 a mladších, takmer 400 hráčov.

zoznam ucastnikov FINAL - loga

Turnaj sa bude hrať v piatok 26. a v sobotu 27. júna v dvoch skupinách po dvanásť mužstiev. Ráno sa začína už o 8:00 h. Prvý deň sú naplánované súboje v skupinách systémom každý s každým, ktoré sa budú dohrávať aj v sobotu dopoludnia. Podľa výsledkov v skupine bude nasledovať finálová časť.

Okrem už spomínaného talianskeho mužstva AS Rím, sa môžu fanúšikovia mládežníckeho futbalu tešiť aj dievčenské družstvo AC Sparta Praha, ktoré si príde zmerať sily s chlapčenskými tímami. Zaujímavé bude určite aj vystúpenie klubu Galaktik Košice, ktorý je oficiálnym partnerom Juventus Soccer Schools Turín. Chorvátsko bude na turnaji reprezentovať klub zo Zadaru, Maďarsko z Debreczenu, Rakúsko FV Austria XIII Viedeň a Poľsko Cracovia Krakow a LKS Nadwiślan Góra. Zo slovenských mužstiev sa predstavia napríklad Slovan Bratislava, Spartak Trnava, Dukla Banská Bystrica, MFK Ružomberok, FC Nitra a ďalšie, medzi ktorými samozrejme nebude chýbať domáci PFK Piešťany.

Pre návštevníkov turnaja bude pripravených v areáli štadióna viacero zábavných atrakcií a sprievodný program. Vstupné na zápasy je dobrovoľné.

Organizátorom turnaja je klub PFK Piešťany v spolupráci s RM group–travels & events designer a Bells, pod záštitou Slovenského futbalového zväzu a Mesta Piešťany. Generálnym partnerom turnaja je Šupa technika.

TS

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články