FBC Páv Piešťany oslavuje. Florbalisti majú aj novú hymnu

FBC Páv Piešťany oslavuje. Florbalisti majú aj novú hymnu

12. septembra 2018 Off Od PNky.sk

Piešťanský florbalový klub FBC Páv Piešťany oslavuje piate výročie od oficiálneho založenia a dvanásť rokov florbalu v Piešťanoch. Pri tejto príležitosti vznikla nová hymna klubu aj vynovené logo a komunikácia. Klub v nadchádzajúcej sezóne prihlásil do ligových súťaží tímy vo všetkých kategóriách.

Hymna s názvom My sme Páv spracoval raper  Róbert Juríček z Piešťan, alias Bio Rodrigez. Hudba je z dielne Abe Beats, jedného z najznámejších slovenských producentov, ktorý funguje v H16.  Klip k videu vyrobila Bona Publica, strih mal na starosti Lexis Production, svetlá ihshtg a okrem Bio Rodrigeza v ňom samozrejme účinkujú predovšetkým hráči piešťanského klubu.  „Za pomoc ďakujeme aj Mestu Piešťany za promptné zapožičanie piešťanskej zástavy – štandardy a zároveň Miroslavovi Nerádovi za zapožičanie priestorov v Diplomat Aréne na natáčanie zdarma,“ hovorí Matúš Kromholc, prezident FBC Páv Piešťany.

Počas leta pripravil klub pre mládež  viac ako 40 ranných tréningov na hokejbalovom ihrisku v mestskom parku. Do ligy v nasledujúcej sezóne prihlásili Pávi kompletne všetky kategórie, čo znamená, že všetky deti od 6 rokov budú hrať slovenskú florbalovú ligu. Klub tak bude mať po prvýkrát,  kompletnú mládežnícku základňu v súťaži. Juniorov túto sezónu čaká baráž o juniorskú extraligu a muži zabojujú o postup do 1. ligy. Ak sa im to podarí, bude sa v  Piešťanoch hrať opäť celoslovenská florbalová súťaž.

K hymne aj nové logo

 

„Pri príležitosti 5. narodenín a taktiež roka úspešnej práce s mládežou na plné obrátky, spustenia všetkých kategórií, absolvovania množstva mládežníckych turnajov a postupne prichádzajúcich individuálnych, či tímových úspechoch, predstavujeme verejnosti upgrade nášho loga. Rozvrhnutie loga je efektívnejšie pre naše ďalšie aktivity. Celá  sezóna sa ponesie v rámci hesla My sme Páv, pričom celé naša komunikácia je rovnako označená hashtagom – nakoniec aj naša hymna nesie taký názov,“ dodáva Matúš Kromholc.

-red- Grafika: FBC Páv Piešťany